HotZlot 2012 - wątek ogólny

BTW.

Kiedy będzie znana pełna lista uczestników ?

oo właśnie a o której godzinie jest losowanie?

Również jestem ciekaw o której godzinie, emocje rosną z każą godziną :slight_smile:

Będę odświerzał swojego gmaila co sekundę dopuki mi coś nie przyjdzie :slight_smile:

Wyniki losowania będą dla wiekszości smutne a dla wylosowanych szczęsliwe,

pytanie tylko w której z tych 2 grup sie znajdzie każdy z nas…

a tak btw to nadal mam Hotzlotową tapete na pulpicie z tamtego roku HZ sie nigdy nie znudzi :wink:

@Overclocker

Pamiętasz co Ci w zeszłym roku powiedziałem odnośnie Twojego avatara? Do tej pory się z tego śmieje.

Dla niewtajemniczonych tłumaczę: biedny DjLeo dostał wstrząsu jak zobaczył overclockera i zdał sobie sprawę, że jego avatar niestety nie odzwierciedla rzeczywistości.

Ale to było moje jedyne rozczarowanie na zeszłorocznym zlocie :slight_smile:

A co do losowania jak już wcześniej wspomniałem rok temu dostałem się właśnie z losowania jako ostatni.Także wszystko jest możliwe. Nadzieja umiera ostatnia…

@DjLeo

hehe pamiętam pamiętam co mówiłeś :slight_smile:

też sie z tego śmieję :slight_smile:

@Overclocker:

Takie jawne oszustwa powinny być karane:P

Hej,

Pewnie jeszcze trochę czasu Redakcja poczeka. Tym bardziej, że na stronie Hot Zlotu nadal można uruchomić rejestrację. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Redakcja buduje napięcie przed losowaniem :smiley:

W czasie imprezy integracyjnej zostały na stole (same, na całą noc) a następnego dnia już ich nie było :wink: W każdym razie jak się wieść o tym rozeszła to dostawałem koszulki od różnych osób - ot tak, w efekcie, w liczbach bezwzględnych - wyszedłem na tym do przodu :stuck_out_tongue:

Chyba literówka się wkradła :wink:

Może ci sprzątaczka zwędziła :slight_smile:

Jakoś nie śmieszny ten dowcip.

już poprawiona :slight_smile:

Schowa mu się wszystkie koszulki i gadżety i powie to samo co wcześniej napisał, ciekawe czy będzie tak samo zadowolony. :stuck_out_tongue:

Czy wy wszędzie żarty widzicie ? Ciekawe czy ktoś pomyślał by zapytać …

Nikt się nie pochwali? :slight_smile:

Jeszcze nie ma czym :stuck_out_tongue:

skąd wiesz ? :slight_smile:

Żadnego info ja nie dostałem jeszcze.