HotZlot 2012 - wątek ogólny

Z tego co wiem to zaproszenia już zostały wylosowane. Niestety akurat w tym roku się nie udało :((

Właśnie poszedł news. Gratulacje dla szczęśliwców!

Uszy do góry - zwykle przynajmniej kilka osób rezygnuje z udziału z przyczyn losowych, więc będą jeszcze szanse na zdobycie miejsca. Najlepszym przykładem jest tutaj DjLeo. Poza tym mamy jeszcze jedną wejściówkę do rozlosowania - szczegóły jutro :wink:

Hej,

Dołączam się do gratulacji. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja również :slight_smile:

Mi też się nie poszczęściło ;(

@Krogulec

Do kiedy trwa zbieranie starego sprzętu ?? (dzisiaj szef oznajmił, że odstąpi mi comodore64 więc może akurat trafie w wasze gusta)

Życzyłem powodzenia (w newsach), tak więc i czas na gratulacje! Wylosowanym osobom gratuluję i do zobaczenia na Zlocie, ponownie w przepięknym Zamku na Skale. :slight_smile:

Ja jak na złość - w tamtym roku mi się udało, a niestety wypadł mi wyjazd za granice i nie pojechałem na HotZlot. W tym roku bardzo chciałem uczestniczyć po raz pierwszy - niestety, nie poszczęściło się.

Nie ma terminu - jak pisaliśmy w newsie, wystawa to pierwszy cel, marzenia mamy daleko bardziej idące :wink:

Takie życie niestety - zachęcam wszystkich do większej aktywności, naprawdę nie trzeba pisać tysięcy postów, ani setek blogów - wystarczy systematyczna, nieprzerwana aktywność aby otrzymać zaproszenie.

A skosztuje w takim razie kapeczkę :wink: :hahaha:

Trochę się trenowało przed zlotem :hahaha: damy radę :mrgreen:

wieszak ale nie masz brody :wink: Jak to mówią dobry trening czyni mistrza, przy okazji gratuluję kobietom - szczęścia w losowaniu .

Czy jest ktoś na sali, kto weźmie gitarę na HotZlot?

W tak elektronicznym gronie powinieneś zapytać kto weźmie mp3 z większymi głośnikami :wink:

Parytety… :wink: No i będę na smyczy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Trza się było nimi nie chwalić przed drugą połówką :slight_smile:

To jak sie potwierdzi, że jedziesz autem to już masz praktycznie komplet :slight_smile:

Tak, wiem :slight_smile:

Albo Guitar hero :slight_smile:

Dwa lata temu Chomik@ przywiózł ze sobą gitarę i impreza integracyjna trwała do białego rana :slight_smile:

To czekamy, do końca dzisiaj już bliżej niż dalej :stuck_out_tongue:

jeszcze raz gratuluje wszystkim wylosowanym!

BTW.

Mam kilka pytań do redakcji odnośnie zlotu:

  1. Kiedy będzie znana pełna lista uczestników, którzy potwierdzili swoje przybycie? W przyszłym tygodniu?

  2. Kiedy uruchomicie HotZlotowy Blog?

  3. Czy panowie z GG i Pandy odwiedzą nas w tym roku?

  4. Do której jest otwarty bar/kuchnia w Zamku, bo nie wiem czy mam brać ze sobą chleb i smalec - na nocną integracje :twisted:

no i sie udało :wink: teraz tylko odliczanie do zlotu :wink: