HotZlot 2012 - wątek ogólny

Ad. 1 i 2 - zastanawiamy się jeszcze nad formą relacji live w tym roku - być może będzie to trochę inaczej wyglądało.

Ad. 3 Patrząc na listę partnetów wydaje się to dość oczywiste :wink:

Ad. 4 Do 22:00

Dzięki za szybką odpowiedź :slight_smile: - biorę smalec ;).

weź dwa słoiki wpadnę z ekipą :wink:

Mam nadzieję, że swojski, a nie jakieś pitu pitu :stuck_out_tongue:

Ty tu nie wyskakuj z pitu pitu tylko bierz ogórki :stuck_out_tongue:

Ile trwa mniej więcej czas dojazdu autokaru do Wrocławia??

Byś powiedział wcześniej to bym zakisił :stuck_out_tongue:

lex_iuris , wg 5 strony tego tematu około 2godziny :slight_smile:

Żona właśnie małosolne zrobiła, powiem Jej to przed Zlotem dorobi :lol:

@gowain

Jak tam projekt na autko wymyśliłeś już coś?

Powiem szczerze, że ja myślałem, aby zamówić sobie naklejkę na samochód logotyp - Ludzik + napis dobreprogramy i nakleić to na samochód, ale nie wiem ile taka przyjemność kosztuje :slight_smile:

Ostatnio jechaliśmy długo, nie pamiętam ile :smiley: ale jakie atrakcje !!

to kiś masz jeszcze 16 dni !

jednokolorowe, wycięte na ploterze to już kwestia dogadania w firmie która się tym zajmuje (mozesz nawet za przyslowiowe piwo zalatwic) - zalezy tez jakiej wielkości i gdzie chcesz to przykleic

Ostatecznie można strzelić logo DP i HotZlotu i już nie trzeba kombinować jakiś wymyślnych rzeczy i czekać do samego wyjazdu aż ktoś jakiś projekt wymyśli. Bo im wcześniej się wszyscy dogadają tym lepiej bo każdy będzie mieć podobny.

Tydzień, półtora przed HZ to chyba będzie wystarczająco? Pomysł już jest, muszę tylko doładować konto na stocku, żeby zakupić odpowiednie zdjęcie :slight_smile:

A może zamiast kartek lub naklejania coś w tym stylu: http://allegro.pl/folia-magnes-reklama- … 81124.html

Na pewno wyjdzie taniej niż naklejanie folii na samochód.

Jeszcze nie zakisiłeś :o :twisted: :twisted: :hahaha: Tylko nie mów tego głośno

Mówimy o kiszeniu ogórków, nie ogóra :stuck_out_tongue:

jedzie ktoś może przez wrocław i ma wolne miejsce w samochodzie?

Bardzo się cieszę, że udało mi się wylosować miejsce, niestety nie wiem jeszcze jak z urlopem w pracy…