HotZlot 2012 - wątek ogólny

szef nie ma wyjścia :smiley:

O takim czymś tez myślałem, mówiąc naklejka :slight_smile: Zresztą jest to lepszy pomysł. Jak coś wykombinujesz z projektem to daj znać myślę, że takie folie magnesowe po obu stronach samochodu na drzwiach przednich z ludkiem i napisem dobreprogramy to byłoby to :slight_smile:

ok ok :smiley:

To i ja się podłącze. Oczywiście kiszone ogórki przywiozę jako wkład własny.

Mam taki świetny 5 litrowy słoik z przed 2 lat. :slight_smile:

No takie naklejki na magnes to fajna sprawa. Jednak ja raczej klasycznie jak w zeszłym roku po obu stronach A4 wydrukowana w drukarce zafoliowana i już. Poza tym jak już robić takie coś na magnes to lepiej bez roku 2012 wtedy można wykorzystać w roku następnym :slight_smile:

Trzeba myśleć ekonomicznie :). Robiłem takie naklejki na auto już kiedyś i trochę trzeba było czekać na realizację ich.

:? Nie wiem czy to żart czy nie (jeśli tak to ja go nie załapałem :wink: ), ale daj sobie spokój z tym smalcem - to 4-gwiazdkowy hotel, a nie schronisko PTTK, nie róbmy wioski… Pierwszego dnia i tak nie chcielibyśmy robić jakieś specjalnej popijawy, więc jak kolacja Ci nie starczy (a będzie bufet do oporu) to zawsze możesz sobie coś domówić, a drugiego dnia, podczas oficjalnej imprezy integracyjnej będzie grill, sałatki itd. więc z głodu nie umrzesz do nocy.

Wszystko jest na http://www.hotzlot.pl/Dojazd.aspx, wystarczy poczytać:

Dodam, że miejsce odjazdu z Wrocławia może się jeszcze zmienić (sprawdzamy czy dałoby się go podstawić bliżej dworca PKP) - wiążące info pójdzie mailem i będzie na stronie www.hotzlot.pl

penguin po tylu latach mógłbyś się orientować, że do tego typu rzeczy jest oddzielny wątek: hotzlot-2012-organizacja-dojazdu-t491162.html :wink:

A ja, pamiętając swoje nowicjuszowskie zapytania z zeszłorocznego Zlotu, dodam tylko tyle, że (nie licząc tego smalcu czy ogórów…) na HotZlot wystarczy zabrać jedynie przysłowiowe gacie na przebranie i dobry humor. Reszta będzie na miejscu. Jak napisał Krogulec: “to 4-gwiazdkowy hotel, a nie schronisko PTTK”.

To zabierz ze sobą całą apteczkę Laxigenu …

:wink:

Raczej Stoperanu :slight_smile:

To by się chłopach rozluźnił podwójnie :hahaha: :hahaha:

Mówisz, że musisz i nie ma wyjścia :wink: W tym roku i tak jest przez weekend o ile pamiętam rok temu było to od poniedziałku. A jak ci się nie uda to czeka cała lista osób które jeszcze wierzą, że będą tegorocznym DjLeo :wink:

kto nas zobaczy już się luźny robi ;0

@Mifczu tak jak Krogulec pisał zawsze ktoś rezygnuję. Myślę, że to na taką ilość osób pewna statystyczna reguła. W zeszłym roku widziałem, że zostało kilka plecaków nieodebranych. Więc jeszcze parę osób chyba nie dojechało albo dojechali później. Ale jak ktoś nie dotrze na zlot to w sumie jest stracona miejscówka. Jest parę osób na tym forum które nie otrzymały wejściówek a bardzo im zależy i za nich trzymam kciuki. Za jednego już trzymałem i nawet mu smsa wysłałem w dniu losowania, życząc powodzenia no i dostał się farciarz. Drugi niestety nie ale wciąż trzymam liczę, że może się dostanie. Zobaczymy.

Oprócz rezygnacji jest jeszcze jedna sprawa - mimo naszych apeli, kilku uczestników nie zrozumiało, że HotZlot to nie jest okazja do romantycznego wyjazdu we dwoje tylko spotkanie faktycznych czytelników/czytelniczek portalu. Nie jest tajemnicą, że liczba miejsc na HotZlocie jest ściśle określona, a chętnych masa. Każda para automatycznie zmniejsza więc szanse uczestnictwa innych, aktywnych czytelników - ktoś pojedzie ze swoją lepszą połówką to inny nie pojedzie wcale…

Nasz apel o rejestrację czytelniczek miał niestety ten uboczny efekt, że oprócz wielu pań, które niewątpliwie czytelniczkami są, zarejestrowały się też białogłowy, które najwyraźniej miały pełnić rolę “przytulanek” podczas Zlotu. Dwa takie przypadki wyszły właśnie dzisiaj wśród wylosowanych. Nie mielibyśmy pretensji gdyby to były faktycznie stałe i aktywne czytelniczki - niestety tak nie było. Nicków nie będę ujawniać bo nie chcę tu nikogo publicznie kamieniować, tym bardziej, że w jednym przypadku to ponoć niekonsultowana inicjatywa białogłowy. Krew mnie jednak zalewa jak widzę takie rzeczy, bo moja żona też by chętnie sobie na taki Zlot pojechała. Podobnie jak żona Cebuli, Liska, Rafała, jak sympatie innnych członków redakcji. Tymczasem od 6 lat toczymy co roku katorżniczą walkę argumentując, że to spotkanie dla aktywnych czytelników (a dodam, że one też portal czytają) i że pary nie są akceptowane.

Tak czy siak zgłoszenia te zostały anulowane, zwolniły się więc 2 miejsca, które natychmiast zostały ponownie rozlosowane.

Szczęśliwcy to: Axles i Songokuu - gratuluję!

Podczas dwóch ostatnich edycji dojechali wszyscy - co najwyżej ktoś się tam spóźnił, ale było 100%. Mam nadzieję, że w tym roku będzie tak samo. Na stronie HotZlotu prosimy żeby przede wszystkim jechać bezpiecznie, nawet jeżeli ostatecznie miałoby to skutkować spóźnieniem.

Tak to bywa niestety, nie wszyscy grają uczciwie. Ale Twój wpis paradoksalnie mnie niesamowicie ucieszył.

Bo post przed Tobą napisałem właśnie, że wysłałem 2 smsy do znajomych życząc im powodzenia w losowaniu. Szuri21 został wylosowany w tej 30 wejściówek a teraz Songokuu. Im dwojgu wysłałem smsy i obaj jadą :slight_smile: Songokuu wysłałem przed chwilą smsa z gratulacjami. Nawet nie wiesz jak bardzo chciał jechać. A Songokuu jutro to będzie śpiewająco ludziom robił uzębienie. Możliwe, że uratowałeś nie jednego z jego pacjentów przed katastrofą :slight_smile:

Dodane 27.06.2012 (Śr) 1:49

A co do tych białogłowych a zwłaszcza tej jednej, to coś mi się nie wydaję, żeby to była niekonsultowana akcja. No ale nie mi oceniać. Jednak moim zdaniem, żadna kobieta nie porwała by się na taką imprezę i brała udział w losowaniu nie informując faceta o tym. A potem co? Meil do Ciebie, że chcą ten sam pokój? to by było już przegięcie.

Hehe, ja mojej kategorycznie powiedziałem, że to nie jest miejsce dla Niej :stuck_out_tongue: Na wczasy to sobie można jechać w innym terminie, a tymczasem zlot to jak dla mnie odskocznia od pracy, związana z pracą :slight_smile: Już nie mogę się doczekać sesji i pogaduszek do białego rana! :slight_smile:

Trudno się nie zgodzić z Krogulcem, szczególnie, że faktycznie byłoby to pewnie chodzenie we dwójkę, wszędzie jak na wakacjach w uzdrowisku. Brawo za odważny krok! Szczególnie, że faktycznie obie wylosowane osoby są znane dla użytkowników portalu. Axlesa poznałem na zeszłorocznym HotZlocie, miło będzie pogadać z nim ponownie :wink: Gratulacje Panowie :smiley:

Może wprowadzić limit “stażu” konta na portalu? Jeśli ktoś zarejestrował się 2-3 dni przed rozstrzygnięciem losowania, to sytuacja jest klarowna i nie ma co brać pod uwagę takich osób podczas losowania. Wówczas można byłoby uniknąć przynajmniej części takich “rozczarowań” po losowaniu.

DjLeo - chcesz mój numer - z chęcia przyjmę SMSa z życzeniami powodzenia :stuck_out_tongue: Losowanie już było ale nadzieja matką głupich :smiley:

Witam!

Nie wiem jaki tam macie automat do losowania, ale opatentujcie go i używajcie co roku :slight_smile:

Krogulec masz u mnie piwo za obwieszczenie tak dobrej nowiny :slight_smile: Dzięki za poprawienie humoru z rana.

djfoxer no i wzajemnie, znów będzie się można zintegrować przy słynnej herbatce :]

Pozdrawiam i lecę kombinować transport.

a moja puszcza mnie pod 1 warunkiem, że odstąpię jej 1 koszulkę zlotową, robię to z wielkim bólem ale cóż :wink: