HotZlot 2012 - wątek ogólny

No cóż moja żona to damski expert w dziedzinie Androida… ale na zlot nigdy by się nie chciała wybrać, twierdzi że jak mają być same świry to niech będą same prawdziwe świry :wink:

Coś w tym jest…

To nie takie proste, ja bardzo często przeglądam portal jako niezalogowany a loguję się jak chcę dodać komentarz. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że sporo osób tego nie robi i zakładają konto z okazji losowania. To nie znaczy, że nie są użytkownikami portalu. Ale pary powinny być zabronione nawet jeśli oboje byli aktywni cały rok, bo to może być skrupulatnie przygotowywana podpucha :wink: Ale dosyć o złych userach kiedy w końcu pełna agenda? Bo codziennie zaglądam z nadzieją, że już jest a tam “Sesje techniczne”.

Ciesz się - mi jedna… została :smiley:

no pewnie, że żart :slight_smile:

No te same słowa powtórzyłem swojej lubej, bo jak zobaczyła newsa o uczestniczkach to chciała się rejestrować.

Hej,

Wydaje mi się, że kwestia jest bardzo prosta. Skoro ktoś konto zakłada na dzień bądź dwa przed zakończeniem rejestracji, to trudno nie domyślić się, że zbyt aktywnym użytkownikiem portalu nie jest. W każdym bądź razie cieszę się, że dwa miejsca się zwolniły i Axles dostał wejściówkę - ekipa z Piekar jest więc w komplecie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

ja w ubiegłym roku pozbyłem się tak 2 koszulek zlotowych;)

zresztą odnośnie partnerek,żon, itd. to osobiście raczej bym nie brał nawet jak by bardzo chciała - dlaczego? bo raczej to nie będzie romantyczne 3 dni tylko odganianie “wygłodniałej zwierzyny” - tak pół żartem pół serio

Przed II HotZlotem byłem tą osobą co właśnie się zarejestrowała po opublikowaniu informacji o organizacji imprezy - wtedy jeszcze nie było losowań i zapisy trwały dłużej niż 2 minuty. Później miałem jeszcze przyjemność wymienić kilka dość ciętych maili z Krogulcem na temat mojej egzystencji na portalu i jak widać do tej pory z niego nie zniknąłem.

Z tego co widzę to najważniejsze tematy związane z imprezą, jak co roku zostały już wyjaśnione :lol:

  • piwo

  • smalec

  • ogórki

zapomniałeś o najważniejszym Panie - o lotkach, ja swoje zabieram, może gdzieś się uda zagrać

]:->

MK

Michal, nie będzie na czym grać - niestety na Zamku nie ma tarczy do darta.

w razie czego mam własną, mogę zabrać, kwestia powieszenia i podpięcia do prądu

MK

W programie rozszerzonym, po ognisku, przeniesiemy się najpewniej tak jak ostatnio do wiaty - tam jest prąd i można by ją wówczas myślę powiesić (ale nie wcześniej).

@Krogulec

A może w ramach rozgrywek sportowych??

Zajęcia sportowe i tak już będą urozmaicone.

Pogoń za Liskiem czy np rzut Pangrysem przez Windows tfu chciałem napisać przez okno.

a tak z czystej ciekawosci zapytam - ile kobiet potwierdzilo juz uczestnictwo?

Czyli co, w tym roku w drugą stronę? :slight_smile:

252.jpg

Bedzie ciekawie jak zaczniesz podnosić Pangrysa :slight_smile:

To jeszcze spróbuj mnie podnieść :slight_smile:

Pangryś co roku podnosi poprzeczkę …

:wink:

ale, żeby wszystko zostało w naturze bez zmian, to ja się zmniejszłem o jakieś 40 kg od zeszłego roku :slight_smile:

];->

Jak wy tam losujecie, że mój nick nie wygrywa :frowning: :stuck_out_tongue:

No nic, pozostaje jeszcze liczyć na łut szczęścia (bo z tworzeniem motywu do opery coś mi nie idzie)