HotZlot 2012 - wątek ogólny

@wacek4, życzę Ci powodzenia w dodatkowym losowaniu, które z pewnością się odbędzie. W piątek (jeśli dobrze liczę) minie termin uiszczenia opłaty rejestracyjnej, a wówczas może się okazać, że parę osób zarejestrowało się “na zapas”, bez wcześniejszego zarezerwowania czasu (np. urlopu w pracy).

@dmag

Źle liczysz… wiadomości o losowaniu doszły 25.06 + 5 dni to 30.06 czyli sobota.

Nie pękaj - na razie Twoje szanse rosną - namierzyliśmy kolejną “przytulankę”, więc jutro będziemy losować 2 dodatkowe miejsca.

Generalnie ręce opadają, a krew się gotuje…

Jak to mówią daj palec, a wezmą całą rękę… smutne :confused:

Wychodzi na to, że jednak parytety były złym pomysłem - widać że niektóre osoby nie umieją korzystać z tego przywileju :confused:

Ja bym również anulował zaproszenie dla “przytulacza” …

:x

Były by dobre, gdyby w losowaniu mogły wziąć udział użytkowniczki z jakimkolwiek stażem… pamiętam jaką burę dostałem rok temu od Krogulca za to, że w na któryś zlot (na który niestety nie mogłem jechać) próbowałem ściągnąć swoją “przytulankę” - ale byłem młody i głupi :stuck_out_tongue: No nic, trzeba znowu pilnować maila :slight_smile:

Skoro będą 2 miejsca losowane to chyba tak będzie. Dziwię się, że ludzie to robią, ryzykują przecież powrót do domu po tym jak przyjadą przez pół Polski, o tym, że zabierają miejsce osobom które naprawdę są ciekawe sesji technicznych.

Również popieram staż przy losowaniu :slight_smile: Potem jadą multiacc, przytulacze etc. Oczywiście zamiast rodzimych userów, znanych z forum / bloga :slight_smile:

Albo można by dopisać do regulaminu, w wypadku złych danych / przytulaczy, płacisz za pobyt z własnej kiesy :slight_smile: Redacja mogła by fundusze spożytkować np na nowe stare komputery :slight_smile:

Pytam z ciekawości jak wykrywacie potencjalnych przytulaczy/przytulanki ? Podają ten sam adres zamieszkania, nazwisko, czy od razu proszą o wspólny pokój ?

Poprzednie 2 prosiły o wspólny pokój (przeczytaj temat wcześniej), a co do tej ostatniej również jestem ciekaw :slight_smile:

ja już w tym wątku zaczynam się gubić :), no zobaczymy czy Leszek się podzieli informacją :smiley:

Może to powinna być impreza dla informatyków/pasjonatów rozwodników :smiley: :smiley:

Czy korzystając z udogodnienia jakie google wczoraj wprowadziło na G+ redakcja z profilu Dobrychprogramów może utworzyć wydarzenie o nazwie HotZlot 2012? :slight_smile:

Podobne mam zdanie. Są ludzie którym naprawdę zależy na HotZlocie i trzymają się zasad i ich nie łamią.

Hej,

Kurcze, to bym nie miał możliwości jechać na Hot Zlot. :frowning:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Egoizm “przytulaczy” w tym momencie osiągnął najwyższy poziom - po prostu, brak uszanowania fajnej inicjatywy, tylko full wykorzystanie tego ;]

Ale z drugiej strony, może należało to jasno zaznaczyć. Regulamin nie mówi nic o wyrzucaniu par, a FAQ mówi o braku noclegów koedukacyjnych i zaprasza pary kiedy indziej.

Organizatorzy zastrzegli sobie prawo wyrzucenia bez podania przyczyny, więc wszystko jest OK i też jestem za usuwaniem “wczasowiczów”, ale może należało zapisać w regulaminie/FAQ, że pary będą usuwane?

Chyba trzeba mieć dużo szczęścia by załapać się z drugą połówką?

Pod warunkiem, że każdy wysłał jedno zgłoszenie…