HotZlot 2012 - wątek ogólny

nooo tak tak racja :slight_smile:

Niespodzianki są jak najbardziej wskazane.

Z tego co tu od kilku dni czytam, to będzie ich sporo. Krogulec pisze, że przed Zlotem nie chce wszystkiego zdradzić, a szykuje jakieś, no no czekam z niecierpliwością :slight_smile:

https://plus.google.com/events/cu97e4j9 … 8121539327 Na Google+ utworzyłem wydarzenie HotZlot2012 :slight_smile: chętnych którzy chcieliby dołączyć proszę o kontakt na pw z podaniem adresu profilu na G+ :slight_smile:

To wygląda jeszcze inaczej. Wcześniej były napisy typu: Uczestnik II i III Zlotu lub Uczestnik I, II, III i IV Zlotu. Pojawiła się dyskusja, czy ciągnąć tę numerację dalej, czy dać coś uniwersalnego.

No i teraz mamy Uczestnik HotZlotu. Bez podawania, czy jednego czy dwóch czy pięciu. Może to też jeszcze nie jest wersja ostateczna? Bo brzmi jak “jednego”, ale w sumie czy to ważne? :slight_smile:

Generalnie jest to nadawane tym, co na przynajmniej jednym ze Zlotów już byli.

Podziwiam cały zespół za to ile pracy wkładają w to byśmy mogli tam sobie podyskutować i posłuchać ciekawych sesji a do tego w świetnym miejscu mimo, że wystarczyło by pole namiotowe z rzutnikiem :slight_smile:

Ma ktoś pomysł w co będą te rozgrywki sportowe? To, że ktoś tam bierze lotki i ogórki to wiem :stuck_out_tongue:

chyba Gutek pisał gdzieś, że zmienili na “uczestnik HotZlotu” ze względu na ograniczoną ilość znaków, a przy osobach, które były na wszystkich HZ brakowało by miejsca

Hej,

Dokładnie. Rozsypywałoby się nieco forum, szczególnie w przypadku moderatorów. :slight_smile: A tak przynajmniej jeden problem z głowy.

I tego zazdroszczą dobrym programom inne portale IT. Nie będę wymieniał nazwy, ale inny portal też tworzy takie imprezy - dostałem od nich nawet zaproszenie. Impreza w sumie trwa jakąś dobę i jej koszty oczywiście pokrywa użytkownik. Co tu dużo rzec - ciężko będzie komukolwiek przebić Hot Zlot.

Pozdrawiam,

Dimatheus

@Dimatheus

O jakości HZ nie decyduje tylko zaplecze ale i sami ludzie… a tutaj to akurat wyborowe towarzystwo.

/to pojechałem z wazeliną /

A może skoro redakcja szykuje dla nas niespodzianki, to i my przygotujmy dla redakcji :slight_smile:

Hmm pomysł nie głupi, jakby znalazł się wśród nas jakiś organizator to coś by się wymyśliło.

Sami się zorganizujemy, potrzebny jest tylko pomysł, no i realizacja poza tym forum w małej konspiracji :slight_smile:

Czas i ludzie są, środki też się znajdą więc tylko chętnego kamikadze trzeba :slight_smile:

Dobra, to niech ktoś rzuci pomysłem gdzie się zorganizować :slight_smile:

Za kamikadze ja mogę robić ale zależy jakie macie pomysły :wink:

pierwszy pomysł musi być na to jak dzielić się pomysłami w ukryciu przed redakcją :slight_smile:

@Krogulec

Świetnie to wyjaśniłeś. Gdyby to samo zostało powiedziane wcześniej (przed otwartą rejestracją), parę osób może powstrzymałoby się od ciągnięcia na zlot towarzyszek.

Na forum konkurencji. :wink:

Ale przecież to było oczywiste, że to ‘impreza’ nie dla par, nawet ja rok temu pierwszy raz miałem możliwość brać udział w Hotzlocie już o tym wiedziałem.

@Axles

Nie wszyscy są tak domyślni,

niektórym w nazwie "HOT"zlot kojaży się z czymś innym…

To wszystko tłumaczy, dlaczego niektórzy chcieli brać z sobą “przytulanki” :stuck_out_tongue: :smiley: :idea: :lol: :wink:

nie pomyślałem o tym :slight_smile: w końcu jak w tv lecą cuda typu VIVA hot or not to mogą być różne skojarzenia, a mnie tam hot kojarzy się z jedzeniem.