HotZlot 2012 - wątek ogólny

Właśnie chciałbym się dowiedzieć co się działo w głowie mojej kobiety jak powiedziałem jej “jadę na HOTzlot”

a sama mina coś w tym stylu - o_O?

Później musiałem pokazać punkt regulaminu o braku koedukacyjnych pokoi i wszystko sii ;]

Miałem podobnie :stuck_out_tongue:

Po zeszłorocznym wyjeździe i opowiadaniu jak fajnie było i w ogóle. To w tym roku było tylko co chwilę “I co jedziesz w tym roku na ten swój zlot?” , “I wiesz już czy jedziesz?”, “Kiedy będziesz wiedział?” problemu więc nie miałem żadnego :slight_smile:

Mi HOT kojaży się z czymś ciepłym np porą roku :wink:

Hej,

Różnym osobom kojarzy się z czym innym. Części osób właśnie z porą roku, więc przed poprzednim zlotem padł pomysł, że skoro jest Hot Zlot, to może warto by i zrobić Cold Zlot - czyli zlot porą zimową. :o :roll:

Mnie na szczęście po 5 latach małżeństwa żona nadal ufa. :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Cold Zlot

klimat by i był a komputery by miały lepsze chłodzenie :slight_smile:

ale jakoś wolę HOTzlot :wink:

Tak w ogóle, wezmę żetony i karty do pokera gdyby pojawiła się chęć zagrania podczas integracji:)

Klasyczny czy Texas Holdem ? :slight_smile:

Texas :slight_smile:

Czy na HotZlocie będzie jakiś punkt Hotspot WiFi?

podobno jest WiFi na zamku ale nie grzeszy szybkością, więc jak 150 chłopa siądzie na wifi to raczej nawet googiel się nie otworzy.

ewentualnie może z laptopa(pokój po kablu) stworzyć hotspota np. za pomocą connectify

no nie wiem czy znajdziesz czas aby je wypakować :slight_smile: :slight_smile:

W zeszłym roku BlackMan i spółka grali w ‘analogi’ więc czemu nie - może nie podczas integracji a w pierwszy dzień…

Znajdzie się czas to zagramy, nie to nie :slight_smile: przecież to nie jest kufer wielkości sofy, do samochodu sie zmieści :slight_smile:

Zostaniecie godzine dłużej lub godzinę prędzej przyjedźcie by sobie pograć w karty :smiley:

podobno jest WiFi na zamku ale nie grzeszy szybkością, więc jak 150 chłopa siądzie na wifi to raczej nawet googiel się nie otworzy.

ewentualnie może z laptopa(pokój po kablu) stworzyć hotspota np. za pomocą connectify[/quote

Dimatheus zajmę całe łącze wrzucając zdjęcia i wpisy na hotzlotwego bloga. Sorki ale jakoś utkwiło mi w pamięci jak aparat niczym peryskop wyskakiwał ponad grono słuchaczy, klikał fotkę i znikał. ;)Więc no offense.

To nie jest kwestia WiFi jako takiego tylko łącza internetowego do Zamku na Skale. To niestety teren nękany powodziami i infrastruktura “teleinformatyczna” wokół jest w opłakanym stanie. W samym Zamku jest internet i po WiFi (m.in. na dziedzińcu i w sali konferencyjnej) i po kablach w pokojach. Łącze do całego Zamku to jednak z tego co pamiętam tylko DSL 6 Mbit/s, więc jak wszyscy siądą na necie to raczej się nie poszaleje (chociąż z tego co pamiętam dwa lata temu nie było tak źle). Niestety nic większego nie da się tam podpiąć ze względu na warunki techniczne (było to sprawdzane na najwyższym szczeblu bo TP SA była 2 lata temu partnerem HotZlotu).

A jak wygląda zasięg sieci komórkowych? Ja osobiście komputera miał nie będę, jedynie myślę sobie wykupić na podróż i pobyt pakiet u operatora więc postaram się sieci nie obciążać. No pod warunkiem że zasięg będzie :slight_smile:

@Maniek_88

http://btsearch.pl/ - teoria ale jakiś pogląd daje

W Dolinie Charlloty z tego co pamietam to z playa zasięgu nie było ale byłem w roamingu z plusa nie ma to jak play niemajac sieci masz sieć :slight_smile: