HotZlot 2012 - wątek ogólny

hehe w sumie u mnie jest tak samo.

Jak to 19zł? za taki wielki magnes. Ja za mniejsze naklejki na samochód dawałem więcej. To po znajomości jakoś czy u Was takie ceny?

Znalazłem na Allegro firmę z Bielska, zamówiłem mailowo we wtorek i odebrałem sobie dzisiaj osobiście :slight_smile:

Tutaj jest więcej takich magnesów: http://allegro.pl/listing.php/search?ca … agnetyczna

Spoko dzięki pewnie się przyda. Magnes trzyma solidnie?

Nie wiem, bo auto jeszcze u lakiernika, na lodówce trzyma ok - ale nie wiem czy go czymś nie wspomogę dla pewności. Jutro będę testował.

@Krogulec

No i jak tam? Wiadomo jak się końcowo parytet ułożył? Panie potwierdziły udział czy raczej wyjdzie GP?

lubicz na GP nie masz co liczyć, na pewno będzie kilka czytelniczek i jak zawsze świetne hostessy!

@olmeca

…nie o to chodziło… [-X

Z czystej ciekawości pytam o rozkład parytetu. Nie jadę tam latać za dziewczynami, zresztą co miałem wylatać wylatałem :wink:

@gowain

Rewelacyjnie to wygląda :slight_smile: Co zrobisz z tym po HotZlocie? :slight_smile:

@djfoxer

przykleja na lodówkę i czeka na kolejny HOT-zlot ;]

Hehe, jeszcze nie myślałem nad tym, a co masz na myśli? :stuck_out_tongue:

O ile przyjdzie jechać na następny HZ i o ile będzie w tym samym miejscu, bo Zamek na Skale jest jeden :stuck_out_tongue:

Oddal mapkę z dojazdem na stronie HotZlot-u a dowiesz się, że są 2 :wink:

Właśnie nic, bo w sumie prócz lodówki i samochodu, ciężko znaleźć miejsce na to :stuck_out_tongue:

jak ktos ma koputer stacjonarny to na obudowe mozna nakleic

@s-p-i-n

Przy tak silnym magnesie to chyba nie najlepszy pomysł… :wink:

te magnesy nie sa silne z tego co wiem

Jak ten “słaby” realatywnie magnes który jest na boku auta albo i na masce,

da się 4 magnesy z dysku HDD to nie ma bata nawet przy 200 nie spadnie ani sie nie oderwie :slight_smile:

to mój patent a zucać się w oczy nie będzie :wink:

Nie ma w komputerze co się popsuć od takiego magnesu :wink: Więc spoko luz bez obaw.

nabijasz posty :wink:

A wracając do magnesów zależy jakie oddziaływają na kompa :slight_smile:

@Gutek

Masz na mysli na kompa w Aucie?

jesli tak to tel np wariuje przy takich magnesach ale komp w aucie jest showany na tyle głeboko ze go to nie dosięgnie zalezy tez jeszcze w jakim aucie :wink:

jak trabant to ciężko znaleźć blachę :smiley: Ogólnie magnes twój wróg :smiley: