HotZlot 2012 - wątek ogólny

@Gutek

Co racja to racja :wink:

ale myslę że magnesy nie beda mialy wpływ na prace silnika :wink:

aż takie zarąbiscie mocne nie są :slight_smile:

Ze znajomym właśnie gadałem, mówił, że na nowej “BeEmCe” taki magnes sobie dał… pół roku jeżdżenia i nigdy się nie oderwał, ba po tym czasie musiał nożykiem podważać, żeby zszedł, bo tak mocno chwycił (i pewnie zwulkanizował się na słońcu :P). Natomiast drugi znajomy na “cienkim” miał rok czasu… przy ściąganiu schodził magnes wraz z lakierem :stuck_out_tongue: Także myślę, że 4 dni na HZ to i będzie się trzymał i nic przy okazji z lakierem się nie porobi. Jutro zabieram go na dwupas i będę testował 120-140km/h :slight_smile:

@Gowain

Przetestuj przy 160 km/h to bedzie juz pewne :wink: dla wszystkich :wink:

cinqecenta jak wiekszosc wie jakie maja blacharki takze się nie dziwie ze razem z lakierem

odeszło pozatym w wypadkach drogowych bardzo ciekawie wyglądają cinqecenta :wink:

Teraz to mnie uraziłeś, po pierwsze nie interesuje mnie ile mam postów. Po drugie w tym wątku się nie zliczają po trzecie mowa o tej taśmie magnetycznej a to za słaby magnes by popsuć cokolwiek w kompie.

Gdzie w Polsce jest ograniczenie do 180km/h :?:

mówisz o Niemcach autostradach :wink: Jak o naszych drogach(autostradzie) to namawiasz do złego - taka prędkość jest niedozwolona :slight_smile:

U mnie ciężko 180km/h wyciągnąć przy obciążeniu w postaci 4 osób :stuck_out_tongue:

Hej,

No i przyszedł przypominający o Hot Zlocie mail. I znów mamy w nim zaszłości z zeszłego roku - chochlik taki. :slight_smile: Zastanawiam się, ile osób czytało mail’a i ile z nich wyłapało tą informację dotyczącą wtorkowej imprezy integracyjnej. Wiem, wiem - to specjalnie, by sprawdzić czujność użytkowników. Chyba zdałem… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Też to zauważyłem w końcu pisze - proszę o uważne przeczytanie tej wiadomości :stuck_out_tongue:

Własnie też wszedłem tutaj żeby o chochliku napisać, ale skoro wszyscy czytają uważnie to nie muszę pisać co i jak :slight_smile: Dzieki za maila, i dzięki za kalendarz :wink: przyda się na smartfona :wink:

Dodane 07.07.2012 (So) 8:23

A przez tą waszą niespodziankę dla rannych ptaszków to o 6 wstane :slight_smile: Lubie niespodzianki :stuck_out_tongue:

Zapewne osoba, która rano wstanie ma za zadanie posprzątać sajgon pozostawiony po wieczornej imprezie i robi śniadanie dla wszystkich. :wink:

to w takim razie jeszcze to przemyśle :stuck_out_tongue:

a ja nie dostałem e-maila :frowning: Czyżby mailer się przytkał?

@Mifczu - a może jednak na Zlot nie jedziesz… :?

Tak jak mówisz :stuck_out_tongue: Oczywiście chodziło o sobotnią imprezę integracyjną :wink:

Sprawdź skrzynkę, którą podawałeś przy rejestracji, sprawdż w spamie - jeżeli nadal nie będzie to proszę o kontakt na adres rejestracja@hotzlot.pl

BTW, oczywiście tradycyjnie dopiero po mailingu część osób obudziła się, że wypadałoby nas poinformować o tym, że rezygnują z miejsca w autokarze bo mają załatwiony inny środek z transportu. :?

Dobra GMail wrzucił to do “Poczta zbiorcza” :expressionless: Jakaś jego domyślna etykieta i nie widać ani w nowych wiadomościach ani w poczcie. Znalazłem dopiero szukając po frazie HotZlot. Google czasem mnie przeraża w swojej automatyce…

  • 1 :stuck_out_tongue:

Przepis Przepisem ale Wszyscy dobrze wiemy że dużo osób jezdzi z podobnymi predkosciami moze nie czesto ale jednak i to nie jest temat tabu :slight_smile:

Ograniczenie predkosci moim zdaniem istnieje tylko w głowie kierowcy i to jest jedyny przepis :wink:

chętnie o tym porozmawiam na Zlocie :wink:

Jak przygotowania?

Co masz na myśli? Ja na zlot tradycyjnie - kilka par bokserek, kilka par skarpet, szczoteczka do zębów, pasta. Reszta jest na miejscu.

Dokładnie pakowanie na zlot zajmie mi jakieś 30min także spoko,organizacyjnie wszystko już jest gotowe :wink: