HotZlot 2012 - wątek ogólny

dopiero dzisiaj? Lepiej późno niż wcale :wink:

Zgubiłem się i zostałem w pewnym mieście po drodze. :wink:

To pewnie było miasto bez nazwy? :wink:

Wyjątkowo, jak się później okazało, miało swoją nazwę. :wink:

Mile wspominam HotZlot 2012, szkoda, że tak szybko się skończył! Dzięki wszystkim za kilka świetnych dni!

Zlot był świetny. Bardzo udany i mimo iż w Słupsku było moim zdaniem lepiej jeżeli chodzi o obiekt (więcej atrakcji) to jednak w Zamku na Skale był lepszy klimat i bardziej kameralne miejsce. A tak na marginesie jak Wam chodzi “Dead Island” bo mam relatywnie dobry sprzęt ale mi klatkuję i z steamu nie mogę otrzymać hasła jak chce zmienić np. mail.

Dead Island działa bez problemu - u mnie żadnego klatkowania, na full detalach.

@gowain

Już wiem, że to wina systemu znajomy ma podobny sprzęt i działa mu rewelacyjnie. Dzięki

HotZlot Super ! aż brak tak pozytywnych słów aby to opisać !

Coś Pięknego!

Pozdrowienia!

Leyda, czemu w podpisie masz recepte (od ginekologa??) :stuck_out_tongue:

hahahhahahahhahahhahaaaahahaa ! przecież nie ma pieczątki doktora ! :lol:

mógłby ktoś wrzucić zdjęcia?

Ale jest od Docenta. A ta chyba ważniejsza.

Buahahaha :wink:

Ja również dziękuję wszystkim i za wszystko :):):slight_smile:

Zdjęcia czekają na udostępnienie ftpa przez redakcję, dajmy czas chłopakom i dziewczynie na uporządkowanie spraw po Zlocie :slight_smile:

tak ,w takim razie ja poproszę o pieczątkę Docenta… :lol: Dziekuję. heheheee.

Dzięki wszystkim za towarzystwo.

Dead Island mi nie działa. Zaraz po powrocie zjarała mi się karta graficzna :frowning:

patrzę na swoją zdobycz i tak sobie myślę…gdyby tak hostessy były ubrane jak Kim Evans, to zlotowicze pewnie byliby bardziej zadowoleni :wink:

a już jakby wśród nich był jeden płci męskiej, to już w ogóle rewelacja

Oj cuś słabo obserwowałaś te hostessy, bo hostessów było przynajmniej dwóch: Qubab i Gutek :wink:

musisz kupić nową i po sprawię :wink: Gra fajna warto zmienić kartę :slight_smile:

Gra nie ma dużych wymagań więc można pograć na średnim sprzęcie. U mnie już jest wszystko ok i gra na full detalach jest bardzo płynna.

Dead Island zainstaluje dopiero w Sobotę jak będę na swoim blaszaku :slight_smile: Może zorganizujemy jakiś hotzlotowy co-op? @małaczarna mężczyzn było tyle, że mogłyście wybierać i przebierać więc nie masz na co narzekać :wink:

P.S.

HotZlot był jak zwykle rewelacyjny w moim odczuciu lepszy niż rok temu :slight_smile: I jeszcze raz dzięki wszystkim za świetną atmosferę.