HotZlot 2012 - wątek ogólny

@leyda

Jak podobał się pierwszy HZ? :smiley:

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację HotZlotu osobom za tegoroczny Zlot, było dużo atrakcji i ciekawych rozmów, a przedłużony pobyt pozwolił na dłuższą wymianę zdań z Redakcją.

Warto podkreślić, że pogoda też dopisała (było idealnie, nie było upału, raczej mało padało).

=D>

oj Baaaaardzo sie podobał ,Wspaniali ludzie, Wspaniała atmosfera…

nie potrafię tego opisać bo ,aż tak pozytywne słowa po prostu nie istnieją :smiley:

i w autokarze też było śmiesznie (13.07) Zwłaszcza gdy ktoś palnął że “instrukcję obsługi fotela w autokarze wysłali mailem” hahahahhahahaha !

Oby wszystkie Piątki Trzynastego były takie szczęśliwe !

Przepraszam bardzo, a pamiętasz kto częstował ciastem podczas sesji lightning talks? :smiley:

może Redakcja się pochwali gdzie powiesiła banner

właśnie Frog, na 100% nie ja :smiley:

Dziękuję Wszystkim za kolejny HotZlot! Było na prawdę super extra! :slight_smile:

A jaki zgrabny był ten hosstes :hahaha:

@małaczarna mężczyzn było tyle, że mogłyście wybierać i przebierać więc nie masz na co narzekać :wink:

czy ja wiem… byliście tacy zaabsorbowani HZ, że chyba gdyby byli sami faceci, to i tak nie byłoby wam na co narzekać :wink:

Cóż zajęci może i byliśmy, ale na płeć piękną zawsze jest czas.

Swoją drogą miło by było odpisać na PW jak się chłop postarał takowe wysłać. A później piszą, że mu nie zauważamy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

"Kobieta rozmawia z jednym mężczyzną,

patrzy na drugiego, a myśli o trzecim"

B.Shaw

Swoją drogą miło by było odpisać na PW jak się chłop postarał takowe wysłać. A później piszą, że mu nie zauważamy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Na HZ małaczarna zajmowała się sesjami nie facetami :slight_smile:

potwierdzam

Dziękuję Wszystkim za HotZlot! Było na prawdę super extra! :slight_smile:

Jak ten czas leci to już tydzień.

Dziękuję Wszystkim, HotZlot był super!

To kiedy wpadamy na grila do redakcji? :slight_smile:

Z podpałką :stuck_out_tongue_winking_eye:

No Ty to zajęty byłeś z tym swoim cykadełkiem. Żeś ładną kolekcję wrzucił :slight_smile: ale kiedy Ty to robiłeś to pojęcia nie mam :smiley:

:wink: sie uczy od starszych

A cytując klasyka “trzeba było uważać” :smiley: :smiley: :smiley: