HotZlot 2012 - wątek ogólny

Dzięki za odpowiedz fiesta jednak nie uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania także prosiłbym Krogulca w wolnej chwili o doprecyzowanie.

A szczególnie chodzi mi o pytania:

  • I tutaj wkradł się błąd ponieważ jak myślę o spaniu to od razu przychodzi mi na myśl płeć przeciwna (tak mam i już). Więc poprawiam błąd chodziło mi o uczestnika. Więc ponawiam pytanie do kiedy najpóźniej można to zgłaszać?
  • tutaj fiesta chyba nie do końca zrozumiałeś o co pytam. Chodziło mi o możliwość podpięcia audio na jakieś głośniki aby użyć w prezentacji dźwięku :slight_smile:
  • na to pytanie chyba tylko Krogulec może odpowiedzieć.
  • j.w
  • j.w :slight_smile:

Dodane 15.06.2012 (Pt) 14:29

@Mifczu i @wojtekadams

a Wy to chłopaki od razy kosmate myśli macie :slight_smile: pięknie…

Taki jest plan - niestety Atati mamy tylko jedną sztukę, nie wiem czy magnetofon jest sprawny.

Możliwości obiektu staramy się wykorzystać do makismum więc we wszystkich pokojach jednoosobowych będą dostawki. Jeżeli chodzi o zgłaszanie życzeń odnośnie zakwaterowania z innym uczestnikiem HZ to będziemy je uwzględniać do mniej więcej 22 czerwca.

Tak

Tak

Nie przewidujemy

Na resztę odpisał fiesta.

IMHO nie ma to sensu. Można się co najwyżej zdołować :wink:

Jeżeli chodzi o najbliższą okolicę to nie mam pojęcia, ale na stronie HotZlotu znajdziesz propozycje noclegów we Wrocławiu: http://www.hotzlot.pl/Nocleg.aspx

Polecam również przejrzeć wątek dotyczący poprzedniego HZ odbywającego się w Zamku na Skale - tam nawet polecane były jakieś sprawdzone miejsca :wink:

Dzięki @fiesta i @Krogulec. No to już wiem wszystko.

Po 1, nawet nie pytałem czy jestem na liście.

Po 2, obudziłem się, fakt ale nie tylko komputerem człowiek żyje.

Po 3, przed publikacją na stronie głównej to redakcja edytuje wpisy więc jeżeli nie chcieliście tego robić wystarczyło mnie poinformować, a nie ironizować przy wszystkich.

Po 4, bloguje dla ludzi, nie dla siebie dlatego więc i tak się cieszę, że właśnie ten wpis uzyskał bardzo dużo wyświetleń.

Nie wiedziałem, że spotkam się z taka ironią wobec mnie ze strony redakcji, jest mi przykro, że po tylu latach zostałem tak poniżony przy wszystkich.

Jakie poniżenie? Trochę dystansu do siebie, wątpię żeby Krogulec miał na celu obrażanie Cię :wink:

Więcej luzu :wink: Nie chodziło o “poniżanie” Cię (jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam), po prostu tak to trochę wygląda - blog zacząłeś pisać raptem 3 tygodnie temu, wpisy są niewykończone (gdybyś czytał inne to widziałbyś, że przewijają się playery YT, wiec zakładam, że zainteresowałbyś się jak je dodać i u siebie). Pisałem o tym trochę z przekąsem właśnie dlatego, że JESTEŚ użytkownikiem z długim stażem, który był na kilku HotZlotach, więc można by się spodziewać po Tobie czegoś więcej. Niemniej jednak nie chodziło o publiczne kamieniowanie, co raczej ironiczne zwrócenie uwagi.

To wszystko przez HotZlot- robi się naprawdę gorąco :slight_smile: Jakie emocje będą 25 czerwca :lol:

Może userbarka?

http://img221.imageshack.us/img221/1861/hotzlot2012.png

No cóż gratuluję wszystkim, szczególnie tym którym przyjdzie po raz pierwszy odwiedzić zamek na skale, genialna miejscówka. Mi pozostanie zobaczyć relację po zlocie :slight_smile: Oby szybko trafiła na stronę.

Nie chce wyjść na zdziercę, ale mój atari 130xe jest na chodzie. Lecz jestem do niego bardzo przywiązany i sprzedaż nie wchodzi w grę :slight_smile: Mógłbym go ze sobą zabrać, pograć by można było etc, mam do niego kartridż po przejściach (nie wiem jaki), właśnie nim się gry odpala (magnetofon xc12/oryginalny zasilacz). Mam footpedal do atari / commodore, 1sprawny joystick, w pozostałych dwóch sprężynek brak :), może skądś takie skombinuję. Może instrukcja by się znalazła (po niemiecku). Moja znajomość tego sprzętu kończy się na odpaleniu gry z magnetofonu i ustawieniu głowicy :slight_smile: Mam też parę kaset, jednak tylko niektóre tytuły się wgrywają ;/

Jeszcze się nie zarejestrowałem, moja obecność na zlocie zależy od transportu :slight_smile:

Ostatni Mohikanin - dzięki, czas zmienić ubiegłorocznego :slight_smile:

@drobok

Przywieź jak dasz radę może się przydać. Na allegro widzę jest wysyp Atarynek nawet jeden gość sprzedaje nowy magnetofon nieużywany, zafoliowany. Chyba komuś na magazynie przeleżał 20 lat :slight_smile:

@drobok do Gliwic dojedziesz? Jak tak to daj mi znać via XMPP, dogadamy szczegóły…

Cacuszko :slight_smile: Szkoda, że półtorej paczki trzeba dać.

Proszę nie ruszaj tego tematu bo jest on wałkowany przy każdej imprezie, głównie przez grono “Domorosłych Koneserów Tanich Trunków”

@Krogulec - zgadza się cacuszko, ciekawe czy ktoś gdzieś ma nowe, nie rozpakowane Atari…

@olmeca - istotny temat dla ludu to i wałkowany. Nic w tym złego nie ma. Lepiej mieć a nie pić niż pić a nie mieć.

Od czasu zdarzają się oferty zaofoliowanych sprzętów, ale ceny są astronomiczne.

Co do drugiego - Olmeca pije do ludków, którzy chcieli wnosić do Zamku swój alkohol (teoretycznie: aby przetestować lokalne piwo, w praktyce: aby oszczędzić 2 zł na piwie i robić sobie party w pokoju). Temat wałkowany głównie przed zlotem w Rynie w 2009 roku. Temat oczywiście ważny, ale nie pękaj - piwa nie zabraknie :slight_smile:

Piwo jest ważne ale nie najważniejsze, IMO :slight_smile: Po roku znowu będzie można pogadać z Kimś kto się interesuje tematem, bo żona ma mnie już dosyć jak Jej opowiadam że właśnie podkręciłem procka :lol: (żart oczywiście).

@Krogulec

Mój kuzyn wiedział naście lat temu co robi prosząc mnie o podarowanie mu mojego Atari (około 2000 rok) wtedy miałem już inny komputer więc się zgodziłem. Jednak teraz tego trochę żałuję. Dbałem o Atarynkę jak o własne dziecko. Była w stanie idealnym. Tęsknie za nią :slight_smile: A teraz muszę się “zadowalać” emulatorem. I mam chyba kolekcje wszystkich możliwych intr ze sceny atari jakie w ogóle zostały stworzone. Poza tym do tej pory mam olbrzymi sentyment do muzyki z atarynki. Te 8 bitowe kawałki i muzyka która zajmuje po 4KB :slight_smile: w 12MB paczce mam chyba wszystkie nutki jakie powstały (albo przynajmniej te najpopularniejsze). Wspominam te czasy bardzo milo. Można powiedzieć, że wtedy każdy piksel miał znaczenie. Gry sprawiały jakaś taką większą radość, nie to co teraz. No i ten skok technologiczny w grach. Pomijając Atari to każdy kolejny rok wprowadzał rewolucyjne zmiany w grafice i wykonaniu gier. Dlatego wystawa tych starych sprzętów jest jak dla mnie świetnym pomysłem.

A co do tego piwa to pytanie było oczywiście półżartem bo aż tak mi na tym nie zależy, nie jadę na zlot po to aby się tylko napić piwa. Ale pomimo tego to jednak Twoje zapewnienie (że go nie zabraknie) powoduję jakiś taki dziwny wewnętrzny spokój :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: