HotZlot 2012 - wątek ogólny

Jak pamiętam to zdarzyła się jedna taka impreza gdzie skończyło się jedzenie, ale piwo było do samego końca. Nie będę wymieniał który obiekt jest tak specyficzny, że dostęp do zakąsek zamknął w trakcie trwania wieczornej integracji.

nie siejemy fermentu :wink: :smiley:

Od razu podpowiem ze nie był to Zamek na Skale :slight_smile: Tutaj piwa nigdy nie brakowało a było bardzo gorąco i spragnionych nie brakowało. :lol: :smiley:

:smiley: z tego co pamiętam nikt nie pił :wink:

Teraz tak nie będzie :slight_smile:

lepiej będzie :smiley: :x :smiley:

Przez dział retro na HZ zacząłem przeglądać allegro. “Gołą” Amigę 1200 można kupić za ok 300zł. Oryginalna gra Mortal Kombat (1) to wydatek 100zł. Młody to głupi bylem, sprzedałem swoją A500+ i kupiłem blaszaka, zamiast do piwnicy schować i poczekać na lepsze czasy :smiley:

Czy na HZ będzie Amiga CD32?

A może ktoś chce sprzedać Amigę? :wink:

CD32 nie mamy. Planujemy A500 i może A2000.

Nie rób Krogulcowi konkurencji :stuck_out_tongue:

I tak nie ma nic lepszego od Atarynki :slight_smile:

Da radę zmienić telefon z rejestracji ? Bo aktualnie komórki nie mam, muszę starter kupić. Nie wiem czy lecieć teraz, czy da radę potem podmienić domowy na komórkę ? :slight_smile:

Pisz na rejestracja@hotzlot.pl

Serdecznie dziękuję za zaproszenie, oczywiście stawię się na miejscu. Takiej imprezy nie wolno przegapić.

@wieszak spróbowałbyś przegapić :slight_smile:

Czy otwarta rejestracja ruszy o północy ?

Będzie kilka godzin czasu “technicznego” - z otwartą rejestracją wystartujemy około 8:00-9:00 rano (i tak kolejność zgłoszeń nie decyduje więc nie ma to znaczenia)

Jestem ciekaw czy Samsung będzie miał swoje stoisko. Z chęcią zobaczyłbym nowego SmartTV, bo niestety, ale jeszcze nie widziałem, a bym chciał sobie do niego “pomachać” jakby była możliwość :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Bliżej niż dalej do zlotu :wink: Ale zobacz kto wspiera Nas DP - http://www.hotzlot.pl/Partnerzy.aspx :slight_smile:

Na miejscu więcej szczegółów

Jak se ten pdf wydrukuje to mi przyjmą na pocztę ? Po co są tam 2 ? :slight_smile:

@dropbok, masz każdy blankiet podpisany… “dla zleceniodawcy”, “dla odbiorcy”, “dla banku odbiorcy” i “dla banku zleceniodawcy” - w rzeczywistości chyba tylko dwa lub trzy są potrzebne, ale nie jestem pewien, bo takie przelewy to ja ostatni raz robiłem z 7 lat temu :stuck_out_tongue:

Czy będą jakieś ograniczenia w wychodzeniu z i wchodzeniu na teren Zamku w trakcie trwania imprezy? Zdaje mi się, że w zeszłym roku coś takiego było.

Nie wiem czy były jakiekolwiek ograniczenia, ale mogę Ci powiedzieć, że nie myślałem nad tym, żeby gdziekolwiek się oddalać - szkoda mi było czasu na pałętanie się.