HotZlot 2012 - wątek ogólny

Dobra wycieczka byla do tej Pragi :slight_smile:

Jeżeli ekipa z Microsoftu spełni swoje plany, snute w zeszłym roku przy dwunastym piwie…, to będziemy mieli naprawdę bliskie spotkanie z Kinectem =D>

Znaczy teraz ktoś z redakcji musi zaakceptować to że się zgłosiłem do losowania? Czy weryfikacja będzie przed losowaniem?

W tym roku można powtórzyć :slight_smile:

Czy Microsoft może przywieźć na Zlot tę ich nową zabawkę :smiley: Będziemy wdzięczni :lol: :stuck_out_tongue:

zabawkę :smiley: ale poważnie byłoby miło :slight_smile:

Ten tytuł maila leci z automatu - to pozostałość po latach kiedy rejestracja była na zasadzie “kto pierwszy ten lepszy”. Dzięki za info, poprawimy to.

W każdym bądź razie nie musisz się tym sugerować, zresztą wszystko jest wyjaśnione w teści maila.

Czy w Zamku na Skale są jakieś bezkresne lochy, labirynty, piwnice bez wyjść? Mam pewne plany co do teściowej…

teściowa wygrała zaproszenie? :smiley:

Lochów nie ma jest rzeczka :wink:

Najstarszą, najniżej położoną i najmroczniejszą częścią Zamku jest Winiarnia - miejsce w którym ostatnio była kafejka Vobisu. Ale wolałbym tam nie lokować Twojej teściowej bo mamy inne plany wobec tych czeluści :wink:

To w takim razie bardzo dobrze, że w tym roku to nie ja robię za szofera:D

Winiarnia brzmi pYSZNIE :slight_smile: zabieram korkociąg

I sporo kasy,bo zapewne nie ma tam win po 20 złotych… :slight_smile:

2letnie wina nie są drogie :stuck_out_tongue:

Hmm, dobrze że za winem nie przepadam :stuck_out_tongue:

Pytanie czy ekipa MS sama pamięta co snuła :stuck_out_tongue:

Co do nowego tabletu MS, to wątpię - oficjalnie do sprzedaży ma wejść we wrześniu…

zrobimy nocny nalot na barek :twisted:

Dlaczego - moim zdaniem to jest dla nich genialna reklama - dwa miesiące przed premierą pokazać tablecik, później z tych 160 osób zaczną się rozmowy i będzie coraz głośniej na temat ich nowego sprzętu.

jest po 5 :wink:

Jak Krogulec coś planuje to będzie nieźle :smiley:

Mnie raczej chodziło, że poprzednio wszystko po cichaczu redakcja wypiła :stuck_out_tongue: