HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

150zł, jednak lepiej nie zastanawiać się a zostać :smiley:

Ja żałowałam, że w poprzednim roku nie zostałam na przedłużonym, dlatego w tym roku tego błędu nie popełnię :stuck_out_tongue:

Mhm w sumie chciałam jechać pociągiem… Ale opcja z samochodem wydaje się jednak kusząca. Miałbyś miejsce dla dwóch niewiast? :smiley: Pytam jak na razie w pierwszą stronę.

Jak się pomieścicie to nie ma problemu :slight_smile: Koszt dojazdu wtedy drastycznie maleje… Więc zostałbym :smiley:

Aż takie duże to nie jesteśmy :wink: Jednak koleżanka prawdopodobnie nie zostanie na rozszerzonym :frowning:

Ale jeśli Ty zostaniesz to z chęcią się zabiorę również w drodze powrotnej do samego Poznania.

Wcześniej użytkownik “michalk” oferował mi podwózkę do Wrocka, ale w takim razie już chyba będzie to nieaktualne.

Ok, nie ma problemu wyjazd w piątek 9 rano zapewne :slight_smile: Skąd? To już do dogadania

To szczegóły na pw :slight_smile: Dzięki wielkie!

opole i okolice ktoś?

zostały 2 miejsca wolne z 3 miasta.

Skoro koleżanka Miyazawy wraca w niedzielę to ja zaklepuję miejsce w poniedziałek do Poznania (o ile zostaniesz)

Jeszcze nie jest pewne, bo walczy o urlop, ale i tak chyba w 3 się zmieścimy?

1 osoba z przodu, 2 na tyle. No chyba, że się mylę? ;p

Skoro już po losowaniu to się przypomnę.

Pozostało mi 1 wolne miejsce na HZ i 2 wolne miejsca powrotne.

Zostaję na przedłużonym.

Start z KRK i cały czas przez A4, więc jeśli ktoś po drodze chciałby się dosiąść, to tylko w jakiś strategicznych miejscach.

Dokładnie, jedna osoba do przodu, dwie mniejsze z tyłu :slight_smile: I będzie w miarę komfortowo (do wytrzymania :P).

Klimę mam więc też nie zagotujemy się :slight_smile:

Mam nadzieję, że zdążę na ten autobus, samolot ląduje o 10:20 ale jeszcze odprawa itp. Potem autobus na dworzec PKP, stamtąd nie jest daleko na Sieradzką, żeby tylko zdążyć. Czy ktoś wie jak dostać się czymkolwiek innym do Kliczkowa? Jakieś autobusy?

Jak klima jest, to śmiem się pokusić o stwierdzenie, że podróż przebiegnie po królewsku ;p

A ile godzin podróży planujesz?

U mnie jeszcze tylko jedno miejsce powrotne do Gdańska w niedziele.

Wierząc mapom googla: https://www.google.pl/maps/preview#!dat … !4f1&fid=0

3h 30min

hausner15 , przez Leszno trochę bliżej, ale nie mam pojęcia, która droga będzie lepsza :wink: My ruszamy z PKP, też pewnie koło 9:00, można by się zgadać i jechać ekipą :smiley:

To nie jest tak źle z czasem podróży :wink:

Ano można się zgadać, wstępnie planowaliśmy jechać z Głównego, ale to się jeszcze zobaczy.

Nie zapomnijcie oznaczyć samochodu tym jakże gorącym “plakatem” ;p

My też z głównego, bo ja i FadeMind musimy dotrzeć z Wągrowca i Ostatni Mohikanin z Gniezna :slight_smile:

Oczywiście, oznaczenie będzie, a jak :smiley:

Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Krotoszyn → Rawicz → Lubin → Kliczków i z powrotem odwrotnie.

Jest ktoś chętny na taką podwózkę, albo ktoś jedzie podobną trasą. Zabrałbym się z nim, albo kogoś.

Od razu piszę, ze raczej nie będę mógł zostać na rozszerzony czas.