HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

Mnie tam pasuje by ekipą jechać :slight_smile: A jaką drogą to zawsze można ustalić przed wyruszeniem w drogę :wink:

Witajcie!

Ja z Wami! Los tak chciał :wink: (Mam nadzieję, ze migiem uplanuję ten weekend, bo fakt, że zostałam wylosowana nieźle mnie zaskoczył :wink:

To konkrety: ktoś śmiga przez kujawsko-pomorskie, a najlepiej Lipno, Włocławek… i ma miejsce w aucie :smiley: ?

wiosenka83 , witamy w gronie szczęśliwców :smiley:

hausner15 , zgadamy się bliżej wyjazdu co i jak, w którym miejscu ‘zbiórka’, itd. :slight_smile: Jak coś to zoso71 robi za drivera :smiley:

Jadę z Poznania i mogę zabrać 2-3 osoby, więcej nie bo będzie ciasno :slight_smile: Samochód to meganka typu “żelazko” więc małe, a co za tym idzie bagaż też mały, mile widziani mniejsi pasażerowie ze względu na komfort podróżowania :slight_smile:

  1. W aucie nie palimy (przewidziane postoje na fajke)

  2. Pasażerowie mogą korzystać z opcji picia browarka, zakupionego wcześniej w sklepie lub na stacji

  3. Zostaje na HZ do poniedziałku (program rozszerzony) i wracam z powrotem do Poznania

  4. Mile widziana zrzutka po 20zł na paliwko od osoby (w obie strony)

  5. Wyruszam rano, aby się nie spóźnić :-)))) na miejscu piwko :slight_smile:

  6. Kierowca decyduje jaka muza leci z radyjka :slight_smile: (rock, pop, chillout i inne fajne)

  7. Kontakt michoo_05@o2.pl

Najazd Pyrlandii się szykuje w tym roku :smiley:

A jak :slight_smile: Fajnie będzie poznać ludzi pozytywnie zakręconych z własnych stron :slight_smile:

No właśnie coś nas sporo rusza z tego Poznania :wink:

Witaj wiosenka83 , miło wiedzieć, że nas przybywa ;p

Ostatnia aktualizacja ode mnie.

Informuję, że u mnie zostało 1 wolne miejsce na HZ z KRK. Niestety brak miejsc powrotnych (poniedziałek).

3 auta z Poznania? Grubo :smiley:

Jak szaleć to szaleć… a niech będą już te 4 autka :slight_smile:

to już by wam lepiej wyszło jakiś busik skołować :stuck_out_tongue:

Kilka aut oznakowanych HZ jadących w kolumnie lepiej wygląda niż bus :slight_smile:

taa w busie jakby się zintegrowali to przez 3 dni zlotu by spali/trzeźwieli :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

4 :wink:

No to jeszcze weselej :smiley:

Niestety nie mam za bardzo czasu na przeglądanie 17 stron wątku ale mógłby mi ktoś powiedzieć czy trzeba się jakoś zaznaczać dodatkowo chęć jechania tym autobusem (zaznaczyłem przy rejestracji). Co jeżeli zabraknie miejsc? :smiley:

Pozdrawiam

Jak zaznaczyłeś to miejsce będzie - redakcja zapewne zamówi taki autobus aby odpowiadał zapotrzebowaniu :slight_smile:

Poza tym bagażnik spory, a walizy nie zapełnią po brzegi :stuck_out_tongue: Pomyśl jaka wygoda leżeć na mięciutkich torbach.

To macie jeszcze jedno miejsce leżące :stuck_out_tongue:

A Czy koledzy z Piekar mają jeszcze wolne miejsce na powrót w niedziele? Bo ja bym chętnie gdzieś w okolice Katowic się zabrał :slight_smile: