HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

:slight_smile: Widzę was, a ty microfon1984 to jesteś nawet 14km ode mnie :slight_smile: przynajmniej z lokalizacji jaką udostepniłeś.

Nie zapomnijcie w dzień HZ włączyć :slight_smile:

U mnie komplet pasażerów z 3miasta, więc info o wolnych miejscach nie aktualne.

U mnie nadal są miejsca z Katowic więc jak ktoś jest z okolic i nie ma jak dojechać to pisać :slight_smile:

To ja też się do Lattitude dołącze może - mk92sc w GMailu :stuck_out_tongue:

mój gmail to _ michalgrobarczyk _

microfon1984 request na priv :slight_smile:

OK, jeszcze chętnie zabiorę jedną osobę :slight_smile:

to ja też się dołączę gs.poznan w gamilu :slight_smile:

osoby ktore wybieraja sie PKP do Wrocławia niech sobie sprawdzę czy IR nie będzie taniej (ta sama trasa pokonywana w tym samym czasie, a roznica kwotowa moze być nawet spora)

Ja jadę z Wałbrzycha, więc jeśli ktoś chętny to zapraszam :slight_smile:

Jadę z Semtexem z Gliwic/Zabrza. Golf IV, brak klimy. Przednie miejsce zarezerwowane dla Semtexa, do tyłu możemy zabrać jedną lub dwie osoby.

To Ty miałeś kiedyś ze mną jechać, ale wycofałeś się ze zlotu tydzień wcześniej? :slight_smile: Czy ktoś inny z bdg?

Raczej nie :wink: 2 lata temu jechałem z Bydgoszczy z chłopakami ale nie wystawiłem nikogo innego a tym bardziej nie zrezygnowałem :wink:

W tym roku z Poznania mi bardziej po drodze :wink:

Z powodu że nie znalazła się żadna osoba z autem z KUJAWSKO-POMORSKIEGO, “buduje” się ekipa jadąca pociągiem. Spotykamy się na dworcu w Toruniu Gł. i stamtąd ruszamy do Wrocławia. Jedziemy 25 lipca przez Inowrocław, Gniezno, Poznań, Leszno do Wrocławia. Jeśli znajdzie się osoba chętna z kujawsko-pomorskiego, pomorskiego lub innego województwa chętnie przygarniemy.

Takie coś najlepiej wspominam sprzed 2 lat na moim 1 hotzlocie, czyli podróż dzień prędzej PKP, nocleg w … Słupsku wraz z zwiedzaniem miasta z ekipą. Dojście do mojej noclegowni (ekipa załatwiła sobie w innym, droższym miejscu) nie było łatwe, trochę źle wyliczyłem siły, odległość i 2km musiałem z bagażami męczyć się bo chciałem zaoszczędzić :smiley: ale i tak było super. Następnego dnia zbiórka pod autokarem i uczestnictwo w znanej na całą Polskę imprezie :smiley: A po tym to już tylko powrót PKP z innymi nowo poznanymi hotzlotowiczami.

Dodane mniej niż minutę temu

No nie bez jaj, wszystkie usługi zamykają: http://www.dobreprogramy.pl/Nowe-mapy-G … 42581.html

U Acorus’a 1 miejsce wolne Piekary i okolice via A4 na podstawowy

Ja prawdopodobnie będę notował we Wrocławiu dzień przez złotem ze względu na brak optymalnego dojazdu.

Chętnie zabiorę się z kimś z Gdańsk (Trójmiasto) -> HZ. Jak się nie uda znaleźć taryfy to cóż… pozostaje pociąg (eh, gdzie te ceny OLT kiedy latało się po Polsce za 149zł :frowning: )

No to u mnie w drodze powrotnej komplet.

McDracullo

cyryllo

SebaZ

Ciągle 3 miejsca wolne w piątek do Kliczkowa (wyjazd Góra, Leszno, Rawicz).

Z eurolotem tylko 100 drozej, bilet z Wrocławia tylko 250, wiec w porównaniu do OLT nie jest strasznie drogo