HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

Wyjazd z KUJAWSKO-POMORSKIEGO - są już 4 osoby. Jeśli ktoś jeszcze chętny niekoniecznie z kuj-pom to mogę dopisać do mojej jakże długiej listy. Liczba miejsc NIEOGRANICZONA*. Szczegóły kilka postów wyżej.

Trasa wygląda w dużym przybliżeniu tak: http://goo.gl/maps/sxRrk Zabieramy chętnych po drodze.

@Areh ja już umówiony jestem w obie strony z que_pasa Więc mnie możesz wykreślić.

Eh, nieładnie.

W takim razie mam jeszcze jedno wolne miejsce w niedzielę do Trójmiasta. Chętni pisać na PW, bo tutaj łatwo przegapić.

Sorki że dopiero napisałem. Ale zauważyłem że mnie wymieniłeś. Mam przynajmniej kurs w obie strony.

Ja będę pomykała w czwartek autobusem Włocławek 07:40 -> Wrocław 13:15

Może ktoś przypadkiem planuje również znaleźć się w tym autobusie ;)?

Oczywiście potem dołączam do ekipy z KUJ-POM :smiley:

Na prawdę nie ma osoby, która planuje dłuższy pobyt na HotZlocie, a będzie wracać przez Wrocław? Bardzo bym chciał zostać pasażerem do Wrocławia w drodze powrotnej… :slight_smile:

PS: Interesuje mnie tylko powrót do Wrocławia po zakończonym dniu rozszerzonym imprezy - drogę do celu przeznaczę na “zwiedzanie” autobusu :wink:

Kot-ek , przecież większość osób pozostających na części rozszerzonej wraca przez Wrocek, to tylko kwestia dogadania się z kimś na miejscu.

Ja powtórzę jeszcze raz że mam wolne miejsce w swoim ferrari :slight_smile: Startuję z Zielonej Góry

Udało się !!

Ja również jadę, właśnie dostałem info że zostałem wylosowany w dodatkowym losowaniu.

Jedzie ktoś z Radomia? bo zastanawiam się czy nie jechać samochodem…

albo jakoś po drodze: Tomaszów mazowiecki, Piotrków trybunalski.

@fiesta można i tak… ale póki co w ankiecie nie podałem, że ciciałbym zostać na rozszerzonym, bo nie jestem pewien powrotnego środka transportu, a co za tym idzie - nie załatwiam urlopu na ten dzień. Chciałbym być w porządku i poinformować Redakcję (oraz Hotel), że jak jest możliwość to chciałbym zmienić zdanie i zostać dzień dłużej. Dlatego mi zależy, żeby wszystko dograć - od pracy, poprzez organizatorów, na osobie życzliwej, która udostępni mi swoje konie mechaniczne kończąc :slight_smile:

@wojtekadams mogę na Ciebie liczyć? :slight_smile:

Kto jedzie z Rybnika/Gliwic/Zabrza/Innych okolic blisko Rybnika - Zapraszam, aż 4 miejsca free :slight_smile: A smutno samemu jechac

@aeroflyluby

możesz jechać z semtexem i ze mna. Jedziemy moim samochodem, miejsce z przodu zarezerwowane. Zodtajemy na przedłużonym.

Ja nadal mam miejsce z Katowic do dyspozycji.

No i udało mi się już nawet załatwić naklejki na samochód :smiley:

xwmt.jpg

Czy ktoś przejeżdża przez okolice Łodzi i ma wolne miejsce ?

Tak tylko informacyjnie - miejsc u mnie z Katowic już brak.

W sumie przez łódź jest niewiele dalej więc nie wykluczam. Myślałem nad pkp ale średnio mi się widzą te połączenia i po całej nocy w pociągu chyba bym spał na tym zlocie. Polskibus odpada ze względu na godzinę. Niby jest pks połączenie z radomia z jedną przesiadką ale we Wrocku jest 11:20 i boję się co będzie jak będzie opóźnienie jakieś. Dlatego poważnie myślę nad tym samochodem.

Jakiś zorganizowany wyjazd z Warszawy ?:stuck_out_tongue: zostałem dolosowany i jeśli załatwię sobie urlop to na pewno się pojawię :wink:

Jedzie ktoś z Chełma/Lublina ? Kontakt na PW.

Mam jeszcze jedno wolne miejsce w drodze powrotnej (program rozszerzony) do Gdańska. Szczegóły na PW.