HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

A ja w niedzielę. Po drodze Poznań, Gniezno, Bydgoszcz.

Jeżeli ktoś ma ochotę to Wejherowo - Gdynia- Gdańsk -Malbork- Bydgoszcz- Poznań-Osiecznica Wpisać w targeo trasa znana. Powrót w poniedziałek.

Samochód VW Touran max 6 miejsc

Czy ktoś planuje przyjazd do Wrocławia dzień wcześniej?

Myślę o zorganizowaniu noclegu w Corner hostelu (lub innym), są w miarę tanie pokoje 4-6 osobowe.

Pozdrawiam

Tak, myślę o przyjeździe wcześniej. Jadę z Lublina.

Tylko nie integrujcie się za bardzo, bo na zlocie trzeba trzymać fason (przynajmniej przez kilka pierwszych godzin).

Lepiej przyjechać wcześniej żeby się normalnie wyspać. Rok temu próbowałem spać w podróży i nie było to najlepsze rozwiązanie.

Dodane 18.07.2013 (Cz) 21:48

Delikatna integracja jeszcze nikomu nie zaszkodziła :slight_smile:

Znacznie gorzej jest “trzymać fason” po nieprzespanej nocy.

Patrząc po połączeniach z Lubina, to przyjazd w czwartek to słuszna opcja. Zatem integracja może się zacząć wcześniej :slight_smile: Chyba, że ktoś będzie jechał z moich okolic samochodem.

Piotrek_20 też będzie wcześniej :slight_smile:

Niestety tfl nie jedzie więc mam jeszcze wolne miejsce z Katowic.

Chętny / chętna pisać na priv :smiley:

Nasza ekipa w składzie: llindelou, Arlid, djfoxer i max 19010 zatrzyma się w Hotelu Polonia. Część osób ma zaklepany nocleg w akademiku Akademii Medycznej.

Kilka razy pisałem skąd jadę i nawet mapkę podawałem.

http://goo.gl/maps/Ybc4K

Tylko że raczej wcześnie rano będę jechał. Chcę być wcześniej i na rybki na Kwisę skoczyć.

W Akademii Medycznej nocuje ekipa z kujawsko-pomorskiego: Andrewi, wiosenka, Igloczek oraz Leyda oraz ja rzecz jasna. Oczywiście tak jak pisał Mordzio przyjeżdżamy dzień wcześniej. Na miejscu idziemy grupą oddać krew w Punkcie Krwiodawstwa.

Możesz podać jakieś namiary na akademik?

Ja jadę tak.

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,25,16 … 174d9c0c1a

Jadę z Lublina.

Jadę w czwartek pociągiem.

Też jestem tego zdania. Przy okazji “zwiedzimy” Stare Miasto tak jak ostatnio :stuck_out_tongue:

O, Piotrek jedziesz na zlot - dobra wiadomość. Do zobaczenia w Kliczkowie :wink:

PS.

Jak tam z IrasDeeJay, też będzie?

Tak będzie wyglądała moja trasa dojazdu:

http://mapa.targeo.pl/1_2070628,2_2124202,

Startuję za tydzień po północy, bo lubię sobie przycisnąć na gaz kiedy misiaczki śpią :slight_smile: W pobliżu zlotu pewnie będę jakieś 5-6 godzin przed rozpoczęciem i ten czas przeznaczę na sen, gdzieś na orlenowskiej stacji paliw.

Do miłego zobaczenia na zlocie , koleszkowie" :smiley:

IrasDeeJay też przylatuje, jedzie :slight_smile:

Trochę kilometrów masz do przejechania.

Do zobaczenia :))

Tym razem znów podróż z Malty? :slight_smile:

Od roku jestem w naszej stolicy, ale na następny Hotzlot (jeśli dostanę zaproszenie ) przyjadę z Dublina :slight_smile:

Fakt lepiej przed zlotem niż po, mogliby nie przyjąć waszej krwi :slight_smile:

Tak w ogóle fajną ekipe macie, nie żeby nasza była zła, ale rozumiesz u was dwie kobiety, a u nas … Over :smiley: