HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

OK dzięki za informacje :slight_smile:

Pozdrawiam

Michoo

Kolejny poznaniak :slight_smile: Jak tak dalej pójdzie to przejmiemy zamek i obsadzimy pyrami :wink:

Czy ktoś wybiera się samochodem z Bydgoszczy lub okolic?

Wybaczcie koledzy i koleżanki, ale z lenistwa nie będę grzebał po 20 stronach … czy jest ktoś autkiem z okolic Wrocławia i zostaje w Niedzielę na programie rozszerzonym ?? Rozważam pozostanie ten jeden raz dzień dłużej, ale nie mam z kim wrócić :slight_smile:

O to bym się nie martwił - większość będzie obierać azymut na Wro więc miejsce się znajdzie.

zawsze mozna na stopa

W sumie od początku trzeba było utworzyć jakiś jeden arkusz w np. Google Docs (Drive) dostępny do modyfikacji dla wszystkich i umieszczać tam swoje dane typu nick, skąd wyjeżdża, do kiedy zostaje itp. i teraz mogłoby to być bardziej czytelniejsze. Chyba, że znajdzie się jakiś chętny i utworzy z 20 stron tematu takie coś :slight_smile:

W sumie tutaj taki arkusz, może zapełni się :slight_smile:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ApIYq1lY08MAdDFuNUwyVjBNdGliQzg2Z1lySmxpa0E&usp=sharing

Proponuję dodać jeszcze kolumnę " Mam jeszcze wolne miejsce - TAK/NIE", co może poprawić czytelność w poszukiwaniu transportu :slight_smile:

PS

Może jednak w przyszłym roku warto będzie pomyśleć o oddzielnym wątku jaki wcześniej zaproponowałem, gdzie się mimo wszystko “zrobi bałagan” mniejszy niż tu? :stuck_out_tongue:

Nie chcę grzebać więc zaproponuję również dodanie kolumn szukam miejsca (kto, do dokąd i kiedy chce wracać)

dobrze by było aby w tej tabeli w docs pozycje dodawała jedna osoba/na grupę która jedzie autem czy czymś innym bo już powoli robi się tam niezły bajzel…

To się na miejscu może ugadam kto będzie miał miejsce na Wrocław … bo chyba warto zostać :wink:

Do tej tabeli powinien wpisywać ten kto zabiera, jest kierowcą. #-o Ci co szukają niech pisza PW do tych którzy proponują, to chyba logiczne.

Tak z innej beczki, przyglądam się avatarowi @Dragas i zastanawiam się, którą kletkę z jego gifa redakcja wybierze do identyfikatora :stuck_out_tongue: ale w sumie sprytnie zrobione więc na każdej cały nick da się doczytać.

Pewnie pierwszą, dadzą gifa do drukarki a ta wydrukuje :stuck_out_tongue:

Chyba że mu wyjątkowo zrobią animowany identyfikator na e-papierze :smiley:

Zamek Kliczków -> Poznań

Mam jedno wolne miejsce powrotne w niedzielę.

Witam wszystkich,

Dzisiaj dostałem informację, że moje zgłoszenie na Hot Zlot 2013 zostało wylosowane w dodatkowym losowaniu w związku z rezygnacją innego uczestnika.

Nie mam niestety czasu na przeszukanie całego tematu.

Jeśli ktoś miałby miejsce powrotne w poniedziałek do Wrocławia lub Katowic proszę o wiadomość.

Pozdrawiam,

Krzysiek

Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto “ma czas”, aby Tobie odpisać… strasznie roszczeniowa postawa [-X … tym bardziej, że kilka postów wcześniej padł adres arkusza

Pokornie przyjmuję naganę #-o

Dobry pomysł z tym arkuszem =D>

Czy ktoś z Kalisza, Ostrowa Wlkp, Krotoszyna, Konina wyrusza na hot?