HotZlot 2013 - wątek ogólny

No to ja również chciałem podziękować za danie mi szansy, ponownie będziecie musieli poużerać się ze mną :slight_smile: Ciekawe ile tym razem będzie osób w naszym wesołym Fordzie Galaxy :slight_smile:

Nic z tego :slight_smile: Do zamku mam mniej więcej tyle samo km co do Wrocka

No i ja też :stuck_out_tongue:

A jak wszyscy to i ja się pochwalę. Do zobaczenia na zlocie!

ty to raczej pewność miałeś że się załapiesz :stuck_out_tongue:

A o mnie zapomnieli :frowning:

Też się pojawię kaska w drodze, i pewnie ci co Mają usługi od znanego operatora będą ze mną dyskutować na dane tematy jak ja to lubię :wink:

Do zobaczenia za miesiąc :slight_smile:

@Maniek_88

Spoko poczekaj troszkę to myślę że dostaniesz, don’t wory, be hapyy :wink:

Maniek_88 , spokojnie, jeśli zasłużyłeś to dostaniesz.

W pierwszej kolejności zapraszani są najaktywniejsi uczestnicy, a że od kilku lat aktywni są ci sami, to nic dziwnego.

Jakby co, też dostałem.

Również dziękuję za zaproszenie :slight_smile:

Axles może jak w zeszłym roku, brakuje nam tu tylko Mańka i Dimatheus się nie odezwał jeszcze…

Jedno miejsce zostawiamy na bagaże jak ostatnio :slight_smile:

Bardzo przyjemna nowina, że człowiek znowu się załapał, bo będzie mógł się zresocjalizować wśród społeczności hotzlotowej.

Pozdrawiam.

chyba zdemoralizować :stuck_out_tongue:

No i trzeba kombinować z urlopem na końcówkę lipca

BTW: Dziękuję za zaproszonko :wink: na pewno skorzystam ;D

Ja na twoim miejscu bym się z roboty zwolnił, gdyby mi nie chciano dać wolnego. Ewentualnie L4. Ale co do zwolnienia z roboty na czas HZ osobiście byłbym do tego zdolny, bo ta społeczność jest warta tego :wink:

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować całej redakcji za nadesłane zaproszenie na imprezę. Szczerze powiedziawszy w ogóle się nie spodziewałem, że otrzymam zaproszenie imienne, bardziej liczyłem na szczęście w losowaniu. Jeszcze raz bardzo dziękuję i do zobaczenia na zlocie!

przecinek albo kropka ci się zablokowała na klawiaturze, bo nie idzie rozpracować tego twojego zdania

Poprawione :wink:

W skrócie Miałem na myśli że HZ jest na tyle istotny, że osobiście wolałbym poświecić rzecz codzienną, dla nie codziennej i unikalnej :slight_smile:

Jest email…

Będzie impreza :smiley:

Dzięki za zaproszenie, boję się sprawdzać ceny biletów lotniczych do Pl., jutro sprawdzam kalendarz urlopowy w firmie…

Wyrażę to emotą: yahoo.gif

BTW Dziękuję szanownej Redakcji za wyróżnienie :smiley: