HotZlot 2013 - wątek ogólny

Nigdy nie ma pewności. Dlatego są emocje :slight_smile:

Wiesz nie ma też co ściemniać i udawać, że się nie spodziewałem w tym roku. Śmiało mogę uznać ten rok za chyba najbardziej aktywny z mojej strony. A skoro w zeszłym roku wejściówkę się udało dostać to zgodnie z prawem “przyciągania względem spadania” liczyłem, że i w tym się uda.

Oczywiście dziękuję redakcji za zaproszenie i gratuluję szczęśliwcom.

Dodane 24.06.2013 (Pn) 20:42

Powodzenia… a ceny to tak 1,5-2x więcej niż poza wakacjami :smiley:

I tak lepiej, niż święta :wink:

jakoś mi umknęło od jakiego jesteś operatora, my chyba nie rozmawiamy o właściwych rzeczach :wink:

Przeczytaj mojego bloga to się dowiesz :slight_smile:

jest email :smiley:

Niema jak dostać maila w dniu urodzin, super sprawa :wink:

Niestety, nie jestem pewien czy uda mi się dotrzeć i w końcu poznać tą cudowną społeczność. Do czwartku będzie wiedział. Rusza ktoś z okolic Łodzi? :wink:

Najlepszego :stuck_out_tongue:

Dziękuję za zaproszenie :):):):slight_smile:

Jeeeee :smiley:

Widać ktoś docenił pisane przeze mnie brednie :slight_smile:

Łowca uśmiechów bardzo dziękuje za zaproszenie - znów zapoluję na wasze uśmiechy :slight_smile:

PS.

Piotrek_20 i Iras mam nadzieję, że was też tam spotkam w tym roku, a Ostatni Mohikanin też mógłbyś się pojawić - stary draniu :wink:

Skoro wszyscy piszą o zaproszeniach, to ja… też napiszę.

A co, skoro dziś dostałem… :smiley:

image_id: 5777

Do zobaczenia na Zlocie!

Nie popadajmy w uogólnienia - DjLeo, gowain, Shaki81, djfoxer… - to tylko kilku przykładowych użytkowników, którzy jeszcze 2-3-4 lata temu nie byli wcale aktywni. Dla przypomnienia, DjLeo na pierwszy swój Zlot, 2 lata temu, załapał się “rzutem na taśmę” w ostatnim dolosowaniu, a obecnie to jeden z najaktywniejszych członków dobroprogramowej społeczności. Takie przykłady można by mnożyć.

Na drugim biegunie znajdują się - niestety - użytkownicy, którzy są z nami od wielu lat, ale od dłuższego czasu nie są już aktywni i mimo niejednokrotnych sygnałów z naszej strony nic z tym nie robią. Uaktywniają się za to tuż przed każdym Zlotem, licząc że tak jak w ubiegłych latach dostaną wejściówkę. Wiele z tych osób nie dostało jednak zaproszeń w tym roku, nie chcemy bowiem tworzyć “towarzystwa wzajemnej adoracji”. W tym roku mamy ten komfort, że miejsc jest aż 200, chcielibyśmy dać więc szansę stosunkowo nowym, ale pozytywnie rokującym czytelnikom. Stąd też, jak być może zauważyliście, już w pierwszym rzucie zaproszenia poszły także do osób, które jeszcze nie są może w czołówce aktywności, ale my widzimy, że się starają i integrują ze społecznością dobrychprogramów. Mamy nadzieję, że w przypadku większości z nich zadziała “syndrom DjLeo” jak to nazywam :wink: Trzymam za to kciuki.

Korzystając z okazji, gorąco zachęcam wszystkich do przedłużania pobytu - zdajemy sobie sprawę, że 150 zł piechotą nie chodzi, ale jak za nocleg z pełnym wyżywieniem w hotelu tej klasy to naprawdę bardzo dobra oferta. Zamek Kliczków jest przepiękny i warto tam dłużej zostać, a dodatkowy dzień ma wiele plusów (więcej wolnego czasu na dyskusje i integrację) oraz swój specyficzny klimat (nie ma już partnerów, sesji, wystaw itp.).

“Stąd też, jak być może zauważyliście, już w pierwszym rzucie zaproszenia poszły także do osób, które jeszcze nie są może w czołówce aktywności, ale my widzimy, że się starają i integrują ze społecznością dobrychprogramów.”

No właśnie dlatego też jestem w szoku i początkowo nie ogarnęłam zaproszenia o.O

Portal odwiedzam regularnie, ale jeśli chodzi o odzew to jakoś tak bardzo nieśmiało mi idzie. I za zaproszenie redakcji serdecznie dziękuję. Chyba muszę się z tym przespać, żeby w 100% uwierzyć.

“syndrom DjLeo” - muszę sobie to zapisać :slight_smile:

Oczywiście nie pozostaje mi nic innego jak tylko potwierdzić słowa Krogulca. Przed pierwszym zlotem na który (“rzutem na taśmę”) udało mi się dostać byłem raczej biernym czytelnikiem dobrychprogramów. Znaleźli się też tacy, którzy wręcz zarzucali mi, że dostałem się na zlot w jakiś szemrany sposób, ponieważ moja aktywność przed zlotem była praktycznie zerowa.

Zdaję sobie sprawę, że wybór uczestników zlotu nie jest prostą sprawą. Jest jednak kilku nowych userów, którzy w bardzo fajny sposób wtargnęli w życie dobroprogramowe, choćby Bachus czy Scorpions.B (BTW - wszystkiego najlepszego! :wink: ), ale też kilku innych. Dlatego miło będzie ich poznać na zlocie. No i może faktycznie kilka osób mniej aktywnych też “złapie bakcyla” jak ja i postanowi się bardziej udzielać na portalu. Do czego zachęcam.

W końcu “Syndrom DjLeo” może być chorobą zaraźliwą, ale bez skutków ubocznych, nie wymaga też leczenia ani konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Dlatego nie ma się czego obawiać :wink:

Co do przedłużonego pobytu to u mnie standardowo, tak jak na poprzednich 2 zlotach. Zawsze zresztą powtarzam, że ze mną jest jak z orkiestrą na Titanicu, zawsze do samego końca :slight_smile: Innym też polecam, to naprawdę fajny luźny dzień na dyskusję i dalszą integracje.

Naprawdę cieszę się, że będzie mi dane w tym roku spotkać się z Wami po raz kolejny.

Co prawda “syndrom DjLeo” w moim przypadku to za dużo powiedziane, bo moja blogowa grafomania leży i kwiczy;) ale miło, że ktoś docenił wkład w komentarze (mimo nieprzychylności do pewnych działań :twisted: ). Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia przy kafelkowym stoliku :wink:

@Krogulec

Będzie jakieś sensowne :stuck_out_tongue: łącze na zamku? Mam pomysł na lighting talks, ale będę potrzebował kilka mbpsów a nie kbpsów :wink:

@djleo

“bardzo fajny sposób wtargnęli w życie dobroprogramowe, choćby Bachus czy Scorpions.B (BTW - wszystkiego najlepszego! :wink: ), ale też kilku innych.”

Przecież to są starzy wyjadacze, nie wiem czemu ale ich nick kojarzę od zawsze, bo tak mi ‘spamują’ czytnik RSS :slight_smile:

No ja mam nadzieje, że “syndrom DjLeo” to będzie na prawdę mocno zakaźny syndrom i dopadnie jak największą ilość nowych użytkowników.

Co do wyboru osób na zlot to przecież redakcja od zawsze mówi, że wybiera tylko tych najaktywniejszych, ale tylko z ostatniego roku a nie rozstrzygają aktywności całego okresu od zarejestrowania.

Ja też jestem przykładem osoby, gdzie jeszcze w styczniu 2011 nikt o mnie na DP nie słyszał, a teraz, sami widzicie. Troszkę pracy i samozaparcia i można.

Shaki81 co jak co ale wy moderatorzy na prawdę kupę roboty odwalacie i nie musielibyście nic więcej na blogu pisać, a sądzę, że i tak wejściówka byłaby pewniakiem. Moderowanie czy to na głównej czy na forum dla mnie zawsze było związane z dużą odpowiedzialnością, a też psychicznym nastawieniem bo mnóstwo osób znajdzie się niezadowolonych.

Gratulacje dla wybranych :slight_smile: Moja aktywność zaczęła się dopiero w związku z konkursem Office 365 mimo, że konto na portalu mam o wielu lat. Mam cichą nadzieje, że uda się w losowaniu zgarnąć wejściówkę. Mimo wszystko będę się mocno starał by za rok już dostać zaproszenie, bo pisanie bloga na łamach dobrychprogramów bardzo mi się spodobało :slight_smile: