HotZlot 2013 - wątek ogólny

czy komuś udało się pobrać grida? u mnie ciągle błąd wyskakuje

ja zaraz po HZ próbowałem i bez problemu dodałem do Steam, a później pobrało i uruchomiłem, nawet kilka razy się już przewiozłem :slight_smile:

Pominąłem gdzieś wątek o tych smyczach i całej akcji, możesz przypomnieć?

Dokładnie ten post hotzlot-2013-watek-ogolny-t536486-750.html#p3364409

spróbuję później raz jeszcze, dzięki za info

Mi pobrało bez problemu

ja jestem chetny na sniper ghost ;D.

Mój snajperek wylądował w łapkach znajomka, to sobie pogra - bo część 1 bardzo mu się podobała :wink:

Witajcie, mam pytanie o co chodzi z Gridem? Na HZ byłem i w plecaku dostałem Snipera i jakiś program graficzny. no i później bezcenny Bitdifenderrrr :wink: czyżbym nie przeszukał plecaka dokładnie? Nie zależy mi jakoś specjalnie bo grać gram raz na ruski rok ale i tu wątku i na prezentacji intela wspominane było, że grid powinien być w plecaku. Więc jeśli jednak był to poszukam a nóż komuś chętnemu oddam.

Coś, co wyglądało jak ulotka było zdrapką na grę GRID2. Na przyszły rok redakcja powinna ostrzegać, aby dokładnie przeszukać torbę pełną niespodzianek :>

Razem z Sniperem była karteczka

Na kartce jest zdrapka.

Temat nie był śledzony przeze mnie po zlocie, bo miałem nawał obowiązków. Przyznaję się też (z biciem) że wystawiłem te przedmioty, bo podobnie jak lucasamd chciałem nieco dorobić do kieszonkowego. Trudno nie udało się. Jeśli zasłużyłem na bana ok zrozumiem. Ostatni zlot? Cóż ciężko będzie się z tym pogodzić ale skoro tak musi być nic na to nie poradzę. Aukcje zostały wycofane z dniem dzisiejszym dopiero. Nic innego jak przepraszam nie mogę powiedzieć.

Pozdrawiam.

PS. @Pangrys nie wiem czy do mnie był ten email kierowany ale ja niczego podobnego nie dostałem.

The_Game, Nie chodzi o to, że w ogóle wystawiliście. Fanty są Wasze, róbcie z nimi co chcecie. Po prostu słabo wyglądają aukcje z rzeczami ze zlotu tuż po jego zakończeniu, to po prostu brak szacunku dla Partnerów i Organizatorów. Mogliście troszkę odczekać. Dla mnie każda rzecz ze zlotu to pamiątka, nawet jak nie używam to leży schowana. Jeśli Ty podchodzisz inaczej to ok, ale rób to z głową.

1 polubienie

To tak jakbyś dostał się na Zlot tylko po to by potem wyprzedać wszystko jak leci co otrzymałeś od partnerów :slight_smile:

Tylko co jakiś czas ten schowek Ci Pangrys obrabia :stuck_out_tongue:

Zaraz Ci Fiesta żółtą kartkę da za nieobyczajne treści.

Zmienia “obrabia” na pacyfikuje, będzie lepiej brzmiało?

tak teraz to lepiej brzmi :slight_smile:

Wszyscy już dotarli do domu?

No chyba wszyscy, nikt się nie skarżył że jeszcze do domu nie trafił… :lol:

Słyszałem, że Odyseusz jeszcze gdzieś bawi…

Jak by nie trafił, to jak ma niby napisać ? Telefony z tak dobrą baterią nie mają dostępu do neta :slight_smile: