HotZlot 2013 - wątek ogólny

Czy wiadomo coś na temat tego kiedy będą wyniki zapisów testy na samsunga? Czy wyniki będą podane gdzieś na stronie czy będziecie tylko wysyłana informacja do wylosowanych?

Chyba semtex zaginął bo nie widzę go na forum.

też mnie to ciekawi :wink:

jeśli na zlocie dobrze zrozumiałem to część osób miała dostawać już od wtorku, który był ale może coś źle zrozumiałem :smiley:

no nie wiem ja coś kojarzę, że ten co przyjmował zapisy, że potrwa to ok 2 tygodni

No on jeszcze urlop ma, to powinien od niedzieli/poniedziałku już wrócić do życia :wink:

też to pamiętam ale w niedzielę rano coś mówił, że będzie wysyłał od wtorku (a przynajmniej tak to zrozumiałem).

byle tylko nie trwało to tyle co w ubiegłbym roku :smiley:

Pytanie jeszcze kiedy się zapisywaliście, bo bodajże w niedziele Henryk zapisywał chyba od nowa, bo coś mówił, że lista się straciła… nie mówię tego na 100%, ale tak coś słyszałem, bo ja się w niedziele rano zapisywałem i byłem 5 na liście :slight_smile:

Nie wiem dlaczego ale gowain w tajemniczych okolicznościach zniknął z tej listy :stuck_out_tongue: FaUst był bezwzględny :slight_smile:

No ja czekam od wtorku i się doczekać nie mogę :wink:

w niedzielę Henryk brał adresy od chętnych żeby szybciej mógł wysłać bo tak by wszyscy musieli czekać aż redakcja przekaże. A, że otworzył nowy plik to wynikało tylko z tego, że poprzedni by się długo ładował chyba :slight_smile:

Ty mnie do niczego nie mieszaj - nie moja wina że gowain dostanie blender i odkurzacz do testów - na pewno Henryk się pomylił 8)

Miałem tego laptopa, razem z listą w xls, w swoich rękach :wink: Co do “będą we wtorek” - to powiedzenie dla fana Star Treka ma jednoznaczną wymowę… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jeśli ja dobrze zrozumiałem wtorkową rozmowę to przed wysyłką ma się z każdym kontaktować osoba odpowiedzialna za wysyłki sprzętu do testów :slight_smile:

Rok temu miało to być załatwione “szybko” ale się rozwlekło więc uzbroicie się w cierpliwość.

Ja słyszałem z jego ust coś o zgubionym haśle do pliku i że nie da się go otworzyć - ale wiecie… to było po imprezie integracyjnej, więc nie będę się upierał :stuck_out_tongue: Ważne, że mnie chłopaki na blender zapisali, bo się przyda :stuck_out_tongue:

mniejsza o to ja tam jestem na obu listach pierwszy :smiley: o ile mnie ktoś nie wykasował :x

Hej,

Ja nie wiem, co Wy tak cały czas z tym wtorkiem. Może Wam się pomyliło z wtorkową imprezą integracyjną, co? :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przecież sam się zapisywałeś :stuck_out_tongue: Widziałem

gowian zapisał się na odkurzacz - dopisaliśmy mu blender :]

Jak to mówią: lepiej późno niż wcale.

Moje fotki z HZ 2013 https://plus.google.com/photos/11568962 … 8722754369

tomekb i Jasiek z Intela w akcji na matach tanecznych