HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

Ja melduję, że jadę dzień wcześniej i nie szukam już dojazdu z Pń. Teraz jedynie fajnie jak znajdzie się ktoś kto w poniedziałek podrzuci mnie do Wrocławia :wink:

Fakt, zupełnie zapomniałem o tym autokarze, a z ostatniego przecież nim wracałem w doborowym towarzystwie :slight_smile:

Wyjeżdżam w piątek rano samochodem z Gdańska. Mam jeszcze jedno wolne miejsce i wracam w niedzielę. Wszyscy zainteresowani -> priv. 

Dobra, to zmiana planów bo nikt mnie z Poznanie nie chce wziąć :stuck_out_tongue:

 

Czy ktoś jest w stanie podwieźć mnie w poniedziałek do jakiegoś większego miasta skąd wrócę sobie pociągiem do Poznania? :slight_smile:

Na pewno będą ludzie którzy zabiorą chętnych do Wrocławia, jak pamiętam zawsze w trakcie jest spore przetasowanie w ostatecznym układzie kto z kim wraca.

Nieco z innej beczki - jakby ktoś potrzebował noclegu we Wrocławiu to mam wolne 2 łóżka w pokoju :stuck_out_tongue:

to wstepnie bylbym zainteresowany ale temat do potwierdzenia

Nie ma problemu, bliżej zlotu się jeszcze dogadamy w razie czego :slight_smile:

 

No to może ja też bym skorzystał żeby rano nie pędzić do Wrocławia. Jeśli to możliwe :wink:

Nie ma problemu. To wstępnie łóżka zaklepane - jakby ktoś chciał to mam też sporo podłogi :stuck_out_tongue:

Zastanawiam się czy wreszcie ten jeden raz nie zostać na programie rozszerzonym … ma ktoś miejsce w aucie by z nim wracać w Poniedziałek na Wrocław ?

Ty się nie zastanawiaj, tylko zostań. Na miejscu na pewno ktoś się znajdzie, kto cie do Wrocka podrzuci.

Czekać cały rok i nie zostać na rozszerzonym? No nie można tak…

Na pewno warto zostać :slight_smile: Jest już trochę mniej ludzi i spokojniej ale warto :slight_smile:

Hej,

Dokładnie - rozszerzony to taka kwintesencja zlotu. Nie wyobrażam sobie, by nie wracać do domu po podstawowym programie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

To wstępnie zostaję :slight_smile:

Ja bym z chęcią został na rozszerzony, ale niestety jest problem iż w Poniedziałek muszę być już w pracy i pracuję do Czwartku włącznie i później wyjeżdżam na obóz. 

Więc niestety w tym roku nie dam rady być na rozszerzonym. Ale jeśli się uda za rok zawitać ponownie na Zlocie to na pewno zostanę na rozszerzonym. :slight_smile: Ale będziemy się martwić dopiero w przyszłym roku, jak na razie jeszcze 22 dni i spotykamy się ponownie. :slight_smile: Ale się cieszę z tego powodu już pomału zaczynam skakać ( noga już wraca do formy) z powodu ponownego spotkania się z wami. :) :)  :) :)  :) :)

 

what? :smiley:   

Hej,

Na rozszerzonym programie po prostu trzeba być

No i korekta, ja jeszcze jedno wolne miejsce z/do Katowic mam. :wink: