HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

a po zlocie w poniedziałek, będzie ktoś miał wolne miejsce w samochodzie, choćby do kłodzka? :smiley:

Jak tylko dla przypomnienia: nigdy nie było takiej sytuacji aby dla kogoś zostającego do poniedziałku zabrakło miejsca w którymś samochodzie, na pewno będzie można się zabrać choćby z kimś z redakcji, więc nie ma co się stresować :wink: A nawet gdyby miał być problem to o 13:08 jest PKS do Wrocławia.

 

I jeszcze jedna uwaga dla osób, które chciałyby przedłużyć pobyt, a nie zaznaczyły tego przy rejestracji: bardzo prosimy o zgłoszenie mailowe na adres rejestracja@hotzlot.pl abyśmy mogli przekazać do hotelu listę takich gości. Jest to o tyle istotne, że Zamek na Skale z niedzieli na poniedziałek już nie jest wynajęty na wyłączność więc może się zdarzyć taka sytuacja, że na pokój który będziecie zajmować będzie rezerwacja. Poza tym ułatwi nam to kwaterowanie uczestników.

 

Ja tez zamierzam wracać z kimś i od początku liczyłem że mnie ktoś podrzuci :wink: W najgorszym wypadku pojadę jak za dawnych czasów PKS-em :slight_smile:

Na pewno będą takie roszady, że i jeszcze wolne miejsca zostaną.

Ogólnie wszystko chyba ustalone :stuck_out_tongue: Został tylko nocleg z czwartku na piątek we Wrocławiu :stuck_out_tongue: Chociaż to tylko 7-8h, to czy warto spać? :P  Słyszałem, że parę osób zatrzymuje się w jakimś hostelu, tak? Jak to wygląda cenowo? Wiem, że czas itd. jest już tuz, tuż, ale niestety masa pracy uniemożliwia mi nadążanie za wszystkim :frowning:

@arlid, ja, msnet, Banan będziemy wCentrum Hostel , ceny wiadomo- im więcej osób w pokoju tym taniej :slight_smile: Pokój 2os. jest za 110 zł, czyli na łebka wychodzi 55 zł. Myślę, że jak na nocleg centrum Wrocławia przy rynku to tanio.

@freyah, a jak macie to porezerwowane, wiesz coś na ten temat? Mógłbym się dopisać, wyszłoby taniej :stuck_out_tongue: Jeżeli oczywiście to nie byłby problem . Co prawda do dworca jest 30 minut drogi, ale spacer się przyda.  A i tak będę tylko na 7-8h xD

 

@msnet, @Banan jak coś to piszcie tutaj, czy na PW, jeżeli odpowiadałaby Wam taka opcja xD

@arlid, to gadaj z chłopakami, ja mam jedynkę klepniętą :slight_smile: a do dworca to tramwajem z 5 przystanków jest, gdzie tam z buta dygać :smiley:

Ja mam nadal dylemata  :wink:

Nie wiem czy zostawać czy nie na rozszerzonym :wink:

 

Pytanko takie: ktoś po rozszerzonym będzie wracał przez kuj-pom? I ma miejsca może ?

Z tego co mi pisał msnet to mamy zarezerwowany pokój dla dwóch osób.

 

Rezerwację robiłem dla siebie i Banana (pokój dwuosobowy) przez serwis www.booking.com. Innymi słowy mamy zaklepany dwuosobowy pokój, za który zapłacimy 110 zł (55 na głowę). Nie ma tu legalnego sposobu na dołączenie dodatkowego lokatora. No i byłaby tylko podłoga do spania lub krzesło :smiley:

To ja przypomnę że dla zdesperowanych mam do “wynajęcia” za darmo powierzchnię podłogową we Wrocławiu :slight_smile: Ewentualnie ja mogę się kimnąć na podłodze, wtedy dla chętnego mogę oddać łóżko (2 już zaklepane) :slight_smile:

Przypominam się, że mam wolne miejsca z WRO-zamek i zamek-trasa na KOŁOBRZEG :slight_smile:

 

Zostajesz na rozszerzonym?

 

Masz ustaloną trasę powrotną? :slight_smile: Jak byś mnie wysadził w czymś większym skąd dojadę do Poznania to chętnie się zabiorę :slight_smile:

@woYtas, @ziggurad, podpinam się :wink: Też interesowałby mnie powrót w kierunku Poznania w poniedziałek.

kubut, a jakiś fotel się znajdzie? :stuck_out_tongue: Ja i tak będę około 23-24 we Wro, więc nie wiem czy to też nie problem :stuck_out_tongue: A powiedz mi jaka to lokalizacja? xD

 

woYtas planujesz dłuższy urlop?

Czy ktoś będzie w tym autobusie?

 

Gdańsk POLSKIBUS 23:45-08:20

 

Wyjazd 3 lipca w nocy z Elblaga.

My jedziemy tym o 21:00 z mikolaj_s

Czy jedzie ktoś samochodem z Rzeszowa lub okolic i ma wolne miejsce w samochodzie ewentualnie jak znajdą się chętni to możemy pojechać moim samochodem przy oszczędnej jeździe spalanie 4.5l/100km

Oski9191   jedziemy z Dębicy, ale  mamy już  umówiony transport z Krakowa. Pogadaj z  DjLeo może ma  jeszcze wolne miejsce.