HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

A jaką trasę obierasz? Bo chyba będzie przejeżdżał gdzieś przez Opole/Krapkowice?

 

Tak planujemy :slight_smile:

Witam serdecznie :slight_smile:

 

Jeśli ktoś szuka transportu na odcinku południowa Wlkp., Wrocław - Zamek zapraszam :slight_smile:

 

Trasa dostępna tutaj  Jak najbardziej możliwa drobna korekta jeśli komuś wygodniej

 

Warunki:

Cena - symboliczne 20 zł w obie strony :slight_smile:

Klimatyzacja - tak

Dobre towarzystwo - tak

Pobyt rozszerzony - prawdopodobnie tak

Papierosy - nie :stuck_out_tongue_winking_eye:

No, to ja jak na razie mam juz zero wolnych miejsc. :stuck_out_tongue:

^^^ Zabieram się z Kaworu, gdyby ktoś pytał.

Jakbyś nie znalazł nikogo na dłuższą drogę, mógłbym się zabrać z Tobą do Wrocławia w poniedziałek?

Tak, przygotuj się psychicznie na tę traumę. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Czy ja wiem, to podobno Rybnik cieszy się niezbyt przychylną opinią z podobnego powodu :wink:

Zapytaj sie Szuri21 o wolne miejsca.

Jedzie przez Nyse. Takze z Brzegu do Nysy pociagiem i jest blizej :wink:

Nie ma problemu :slight_smile:

Może uda się załapać do oprych owego auta, a jak nie to będę się na zlocie martwił - najwyżej wrócę na piechotę :smiley:

Tak, gdzieś przy Opolu będziemy skręcać w lewo.

A to gdzieś to będzie Niemodlin zapewne, standardowo.

Mam pytanie :slight_smile: czy ktoś z rozszerzonego byłby w stanie podrzucić dwie osoby do Wrocławia tak żeby do 12:30 być we Wrocławiu? :slight_smile:

E to tak nie bardzo, jak byś zjazd prędzej zjeżdżał z A4 to by mi pasowało :P, z Strzeleczek wyjeżdżam. Tylko że wtedy droga prowadzi przez trochę bardziej wioski. To może inaczej, ktoś chętny zabrać się z Opola/Krapkowic? Małą drogę okrężną mogę zaliczyć żeby kogoś zabrać, razem jednak raźniej ;).

To nie problem zjechać zjazd wcześniej czy nawet podjechać gdzieś. Byle by droga była względna, a reszta nie istotna. Jak coś to na priv podaj skąd byś chciał aby cię odebrać.

Krogulec no jak ja się z Wami nie spotkam :smiley: Co prawda teraz mam masę pracy i ciężko mi wszystko ogarnąć, ale dam radę :smiley: Coś się wymyśli. Ma ktoś może wolne miejsce z Wrocławia do zamku i powrotne z zamku do Wrocławia? To być może będzie największy problem.

Przecież z Wrocławia autokar będzie jechał.

oj ta, większość to nie wszyscy. w każdym razie podbijam:

 

“Wyjeżdżam autkiem rano w piątek z Gdańska, jeśli jest ktoś chętny to wiadomość na priv. Zostaję na rozszerzonym.”

 

Z Wrocławia do Zamku będzie przecież bezpłatny autokar. Z powrotem na pewno się z kimś zabierzesz, a nawet gdyby nie (co jeszcze się w historii HotZlotów nie zdarzyło) to będzie autokar PKS o 13:08 z przystanku Trzebieszowice D.K.

u mnie zostało 1 miejsce