HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

A pytanie z mojej strony - Jedzie ktoś ze śląska? Ja jestem z Rybnika aczkolwiek mogę się dostać do Gliwic, Katowic, może trochę dalej. 

Tak jak już wspominałem jedziemy z Krakowa z DjLeo. jedziemy przez Śląsk. Z tego co czytałem wątek cały czas jest  jeszcze jedno wolne miejsce. Dogadujcie  się z nim.

Jadę z Piekar Śl. Mogę Cię zabrać z Zabrza (zjazd z DK 88)

Hej,

Z Katowic i okolic trochę osób jedzie - między innymi Over, Axles, deepone, Maniek88, samurai, songoku. Pewnie jeszcze ktoś się znajdzie - o na przykład Acorus - ale większość kwestie transportu ma już dogadaną.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja też przypominam, że mam wolne miejsca na trasie Kraków-Zamek i z powrotem w poniedziałek po pobycie rozszerzonym.

Ma ktoś wolne miejsce w aucie w Poniedziałek (po części rozszerzonej) w trasie na Wrocław-Trzebnicę ? Bo bym się zabrał :slight_smile:

 

Ja tam mam jeszcze jedno wolne miejsce z/do Katowic.

@arlid - foteli nie mam niestety, ale mogę odstąpić swoje łóżko :smiley: 23/24 to młoda godzina także spokojnie. Co do lokalizacji to budynek zaraz obok pasażu grunwaldzkiego/ronda Reagana. Jakieś 30 minut z buta na dworzec, ale ciężko o lepsze skomunikowanie MPK, bo pod oknem mam jeden z większych przystanków tramwajomo-autobusowych (3 perony) :stuck_out_tongue: Mieszkanie studenckie, więc luksusów nie ma, ale nie jest to też żulerska melina.

Witam,

ponieważ udało mi się jednak “załapać” na zlot pragnę poinformować, że jadę z Żar (woj Lubuskie) teoretycznie mam jeszcze 2 miejsca. Autko duże i z klimą :smiley:

no to musze napisać do redakcji że rezygnuje z autobusu :slight_smile: Podróż szykuje się jak na pierwszy zlot :smiley:

@kubut - troszkę szkoda mi coś wynajmować na te 7-8h. Żeby to coś pozwiedzał :stuck_out_tongue: Akurat jestem niepalący także mi pasuje. Chyba, że gdzieś znajdzie się ktoś z kim mogę jakoś na spółkę w przyzwoitej cenie coś wynająć. Ale rezerwuje :slight_smile: Nie jestem mega wymagający xD

 sprawdź ofertę akademików

 

Jedna z lepszych wiadomości jakie ostatnio czytałem :slight_smile: Welcome to a board :slight_smile:

Jadę z msnet o 5:55 rano 3 lipca z Rzeszowa PolskimBusem. Zostajemy na noc we Wrocławiu. Underface też chyba z nami jedzie.

@Banan

 

A o której będziecie na miejscu? Ja w czwartek o 15:30.

My jakoś chwilę po 12 czy 12:30, teraz nie pamiętam, mam gdzieś mail.

A ja nadal szukam kogoś, kto podrzuciłby dwie duszyczki do Wrocławia w poniedziałek po rozszerzonym :slight_smile:

U  mnie jedno wolne miejsce w porywach 2 wolne z Krakowa do Zamku na Skale. W opcji powrotnej mogę kogoś zabrać w stronę KRK. Także 1 miejsce wolne. Lepiej aby była to osoba zostająca na rozszerzonym, Ale nie koniecznie. 

@steemm

Kiedyś na szybko skorzystałem - niestety z pokoju wieloosobowego bo tylko taki był i niezbyt miło to wspominam :P  A was już znam :smiley: Gdyby ktoś miał także wolne miejsce (lub się zwolniło) po rozszerzonym do Wro to super, choć jak wspominał Krogulec jest także PKS :smiley:

Ja powinienem być we Wrocławiu przed 12 w czwartek.