HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

Jeżeli dalej aktualne, to ja bym się chętnie zabrał w obie strony :wink:

Aktualne… znaczy już nie bo je zająłeś. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zmieniły mi się trochę plany. Szukam kogoś, z kim mógłbym wynająć dwuosobowy pokój w hotelu we Wrocławiu. Ktoś chętny?

Jaro070, masz już jakiś upatrzony? Cenowo czy lokalizacyjnie.Jeżeli nie masz z kim to ja się mogę zgłosić. kubut wtedy będzie miał dodatkowa wolną miejscówkę - wszystko do obgadania co jak komu pasuje. Odezwij się na PW to obgadamy szczegóły.

W ten weekend znów można kupić tanio bilety TLK (29 zł) i EIC (49 zł) na dowolny dzień, dowolną trasę w Polsce http://intercity.pl/pl/site/oferty-promocyjne/oferty-krajowe/weekendowa-biletomania.html

 

Pisałem do kubuta z pytaniem o podłogę, ale nie odpisał. 

 

Amnezja Hotel jest tani, ale trzeba zapłacić (na miejscu) kartą kredytową (ja nie posiadam).

@Jaro070 - poleciało PW jeśli jeszcze jesteś chętny :wink:

Ja mam 2 miejsca wolne na powrót. Także jak ktoś reflektuje to zapraszam.

DjLeo a zostajesz na rozszerzonym? To jak coś to ja zaklepuję :slight_smile:

 

Oczywiście, że zostaje. :slight_smile: Ok :wink:

Zlot zbliża się wielkimi krokami i jeśli ktoś nie ma jeszcze zaklepanego środka lokomocji to informuję, że w u mnie w samochodzie jest jeszcze jedno miejsce zarówno w jedną, jak i w drugą stronę (niestety program jedynie podstawowy). Wyjazd z Gdańska w piątek skoro świt :slight_smile:

Mam małe komplikacje w podróży. Otóż dojadę do Kłodzka bez problemu, natomiast e-podrożnik nie może mi wynaleźć autobusu przed godz. 12.00, który by zatrzymywał się dokładnie na przystanku Trzebieszowice d.k. Jeśli ktoś jechał autobusem z Kłodzka do Trzebieszowic, niechaj da mi znać czy autobusy jadące w kierunku Trzebieszowice PGR w ogóle przejeżdżają przez Trzebieszowice d.k. Przetrzepałem wszystkie strony regionalne i generalnie nadal żyję w matriksie. Informacja Turystyczna na urlopie, przystanki na mapie dla turystów są oznaczone współrzędnymi GPS i nic nie mówiącymi nazwami innymi od tych stosowanych przez PKS…

Myślę że jak się z kimś dogadasz to wyjedzie po  ciebie  te  parę  kilometrów, albo zgarnie  jak będzie jechał  do  zamku. Ważne żebyś do Trzebieszowic dojechał :slight_smile:

Czy ktoś leci do Wrocławia samolotem z Warszawy w czwartek wieczorem?

:slight_smile:

Leci kilka osób: Arlid, djfoxer i llindelou 

No proszę jak miło :slight_smile:

A macie już jakies plany noclegowe we Wrocławiu bo szczerze mówiąc troszkę mi to umknęło i teraz zastanawiam się gdzie się przytulić :wink:

Niestety z przyczyn nie zależnych od siebie szukam możliwości transportu z Wrocławia na Zamek, z chęcią się do kogoś dołącze posiadającego wolne m,iejsce.

@olmeca

  1. Ponoć chciałeś nocować. Czy dalej chcesz?

  2. Darmoway autokar?

 

__

 

 

Sam na autokar się nastawiam, ale jeśli nie ma już wolnych miejsc, to też zwracam się z prośbą do kogokolwiek o podrzucenie mnie na miejsce :slight_smile: .

Chcialem, ale odpadam z obu wersji, niestety ostatnio wszystko zalatwiam na ostatnia chwile. Przepraszam. Transport juz znalazlem

Ja wiem, temat wałkowany… ale pierwszy raz zostaję na rozszerzonym i boję się, że się nie wyrobię na pociąg z Wrocławia… ktoś by mnie przygarnął tak żeby na 14:00 być na dworcu PKP we Wrocławiu? :slight_smile: