HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

Jeśli ktoś jeszcze szuka pomysłu na dojazd to mam jedno miejsce z Gdańska, wyjeżdżam wcześnie rano w piątek, zostaję na rozszerzonym.

O której wyruszasz? Być może spotkamy się po drodze. Wyruszamy wcześnie rano niebieskim punto (3 osoby). 

Około 5 rano.

Cześć Wszystkim :),

 

pewnie pytanie jest zadane już nieco późno, ale chciałam się dowiedzieć, czy ktoś z Was nie jedzie może przez Śląsk (najlepiej Gliwice

 

Z góry dzięki,

ola_coeur

@ola.coeur

Napisałem Ci PW

 

A tak generalnie to jeszcze wrzucę: jadę A4 z Krakowa więc mogę kogoś po drodze zabrać (trasa przez A4)… Zostaję na rozszerzonym programie  :slight_smile:

@Szuri21

Dzięki tak widziałam, już odpisałam też na PW :).

 

@DjLeo

Wszystko wskazuje na to, że zabiorę się z Szuri21, dziękuję pozdrowienia :).

Hejka,

 

mam takie pytanie, czy ktoś ma miejsce w samochodzie w poniedziałek 7 lipca i jedzie do/przez Wrocław?

Też będę na miejscu szukał jakieś wywózki z Zamku w stronę Poznania, Wrocławia może być :stuck_out_tongue:

To jest nas już trójka :smiley: Może jakiegoś busa zamówimy? :stuck_out_tongue_winking_eye: Swoją drogą… jeśli system e-podróżnik się nie myli (choć szczerze powiem że średnio mu ufam w kwestii PKS) to w poniedziałek jest o 9 z minutami jakiś autobus z przystanka Trzebieszowice Zamek do Wrocławia :slight_smile:

Mogę za przysłowiowe piwo oddać bilet na poniedziałek na trasie Wrocław-Poznań-Bydgoszcz-Gdańsk wyjazd z Wrocławia godzina 17.00

9 to za wcześnie… :smiley:

 

Ktoś nas podwiezie :wink:

A ktos z Warszawy jedzie tym o 4 rano? Poza mna oczywiscie :slight_smile:

Oddam bilet na PolskiegoBusa: Wrocław> Gdańsk 7.0.7.2014 odjazd 9:00

Pewnie masz go jeszcze za złotówkę :stuck_out_tongue:

Ja swój chyba będę anulował

No co TY, żeby upolować bilet za 1 zł trzeba wykazać się niezłym sprytem. Mój bilet był za 2 zł;)

O której jutro będziesz na lotnisku? 

Na 10:00 mam zwiedzaczy mieszkania, po tym jade do Gdańska zawieźć kartony z dobytkiem i po rozładowaniu pędzę na lotnisko. Powinienem być między 12 a 13, wiem że gate zamykają nam 13:40 Jak mnie kolega podwiezie to będę szybciej ale raczej będę jakimś bydlętowozem ZKM jechał.

Jakież to staropolskie przysłowie masz na myśli?  :wink:

Jakby ktoś miał jakieś zwolnione miejsce w drodze powrotnej do Wro to z chęcią zaklepię :slight_smile: Mordzio ma bilety na wszystkie połączenia xD Ciekawe - jest jakiś przewoźnik z jakim nie miałeś kontaktu? :slight_smile:

Mordzio, anuluj ten bilet, ciekaw jestem czy każą Ci dopłacić 3zł, bo opłata za anulacje wynosi 5 :smiley: