HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

Tylko nie zapomnij na zlot przyjechać :wink: Jakoś na trasie pewnie się zgadamy. Może tradycyjnie Spodek. To już zaczyna być klasyczne miejsce naszych spotkań na trasie :slight_smile: Na privie Ci wyśle info.

Bardziej chodzi o to, że jak mi ktoś postanowi z Gliwic pojechać to wracanie sie do Kato to taki sobie pomysł wtedy. No ale, ok, w razie czego będę marudził. ;>

Czym się przejmujesz, najwyżej się nie spotkamy na trasie. Wyjdzie w praniu :wink:

I o to mi wlasnie chodziło. ;>

 

W kupie raźniej :slight_smile:

 

Swoją drogą szykuje się jakaś impreza we Wrocławiu dzień przed? Pamiętam że było już tak nie raz :slight_smile: Można by postawić swoją nogę we Wrocławiu chociaż na chwilę :slight_smile:

@ziggurad, z tego co wiem to część osób, m.in. msnet z Bananem przyjeżdżają dzień wcześniej.

Z nami najprawdopodobniej będzie jechał też underface. Zapewne wielu Zlotowiczów pamięta zabawę w geocaching, mam o tym kanał na YouTube i dzień przed Zlotem chciałbym we Wrocławiu nagrać odcinek. Może znajdą się jacyś chętni do pomocy? =D

O imprezie nic nie wiem, ale wiem kto będzie dzień wcześniej we Wrocławiu;) Ja, djfoxer, underface, Arlid i Olmeca

Rok temu był mały biforek przed wyjazdem na zlot, ale to sie jeszcze ustali bliżej terminu wyjazdu.

Jadę z Rybnika, jestem w stanie się dostać się w okolice Gliwic, Zabrza, Katowic. Kto jedzie tamtędy?

Kaworu, ja też jadę przez Katowice. Zresztą przeczytaj cały wątek :wink:

Widzę że integracja przedwstępna, tuż przed piątkową wstępną, jest już Waszą tradycją :wink:

Na Zlot będę śmigał przez Wrocław, więc mogę 3-4 osoby (w zależności od ilości bagażu) zwinąć do Zamku.

 

Pisałbym się na to jeśli zostajesz do 7 ;) 

Jeśli nie to prawdopodobnie ja będę jechał autem i mógłbym zabrać jedną osobę. Niestety nie ma radia, klimatyzacji ani nawet …dachu ;]

Ktoś się wybiera PKP od strony Bydgoszczy lub Torunia dzień wcześniej tj.3 lipca? Zjazd w Poznaniu? :smiley:

Niestety, ja standardowo, do 6. :wink: (No ale wiesz, zawsze moze sz w obie strony roznymi srodkami transportu podróżować ;p)

@wodzu

Zaklepuje trzy miejsca :slight_smile:

Załatwione :slight_smile:

I tym samym mam komplet.

Hurtowo nieźle :slight_smile:

jesteś taki duży że aż 3 miejsca zajmujesz? :wink:

 

Mordzio i jego harem (który pewnie wygrał :P)