HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

Trochę mi się przytyło od ostatniego HZ  :slight_smile:

heheh to po tym Zlocie będziesz się musiał wozić kombi albo jakimś vanem :smiley:

PS kupie wejściówke na HZ… @Krogulec jaka cena za wlotke? :stuck_out_tongue:

Zapomniałeś o mnie i o Bananie :smiley: My tam będziemy już koło południa :slight_smile:

Nie zapomniałem, cały czas miałem was w pamięci  :slight_smile:

eee tam mnie i tak nie przebijesz :slight_smile:

Challenge accepted! :slight_smile:

A mnie w porównaniu z HZ2013 jest o prawie 10 kilogramów (około) mniej :smiley:

Panowie  proszę  nie róbcie tutaj  bałaganu, pozostawmy  te  wątek  załatwieniu spraw dojazdu, a nie pogaduszkom o przyroście mięśnia piwnego   :stuck_out_tongue:

Ponawiam pytanie o dojazd z Gdańska rano w piątek oraz o powrót do Gdańska. Nie zamierzam nocować we Wrocławiu, dlatego jestem zainteresowany tylko porannym wyjazdem (choć może raczej nocnym) z Gdańska.

Jeśli chodzi o powrót, to (niestety) do tej pory nie wiem, czy będę mógł zostać na rozszerzonym, dlatego proszę o obie opcje powrotu.

 

Tu poprzedni wpis:

http://forum.dobreprogramy.pl/hotzlot-2014-organizacja-dojazdu-t473757/?p=3035804

No wiesz - trzeba zrobić miejsce na transport piwa :smiley:

Transportem piwa niech się martwi menadżer zamku ;) Coby go nie zabrakło.

 

 Jakby był ktoś tak miły i zabrał mnie ze sobą z Gdańska (podobnie jak Radka) byłoby super. @Areh? Wiem, w zeszłym roku wystawiłem Cię, ale byłem pierwszy raz i nie znałem realiów, że warto zostać na rozszerzony - nie żałuję.

O proszę, już się zaczynają zapisy na before we Wrocławiu. Ja również na 90% wezmę udział i służe pomocą w temacie informacji praktycznych o Wrocławiu, gdyby taka była komuś potrzebna.

Areh jedzie z GDA, sugerowałbym kontakt, Jemu już też podesłałem link do Twojego wpisu :slight_smile:

Areh czyta,spokojnie.

Powiem szczerze, bardziej pasowałby mi wyjazd w czwartek (ale jak znajdę chętnych tylko na piątek rano - trudno - dopasuje się). Nie chcę pierwszego dnia zlotu spędzić wymięty po podróży. Uprzedzam - auto ma z przodu sporo miejsca, z tyłu trzeba trochę się skurczyć. Brak klimy i dziwna muzyka. Nie palimy i nie rysujemy kierowcy pindoli na twarzy jak zaśnie za kierownicą. Jak pisałem w poprzednim poście - kontakt na PW.

Ja mam nadzieję, że po losowaniach Poznań się ruszy, bo wygląda to póki co słabo :frowning:

Witam, Mogę zabrać kogoś z okolic Legnicy, Lubina. Będę podróżował samochodem. pozostają 3 wolne miejsca.

Będę jechał pierwszy raz więc nie bardzo wiem co i jak ale mam nadzieje ze będzie OK i gdyby ktoś z w/w okolic potrzebował transportu

to proszę pisać na PRIV lub gg#687752.

@semtex - tylko uważaj na kurczaki :stuck_out_tongue:

Ja oferuje komfortowe warunki, klima, dużo miejsca, pojemny bagażnik, przerwy na siusiu. Ogólnie kulturka. Jedyne ale to przez całą podróż muzyka patriotyczna :slight_smile:

"Wyrwij murom zęby krat

Zerwij kajdany, połam bat!

A mury runą, runą, runą, i pogrzebią stary świat"?

 

Eee nie, bez liryki, czysty rock z domieszką metalu. I oczywiście patriotyzm. Dokładnie to: 

 

http://youtu.be/Y0nUFus-8F8?t=49m26s