HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

Ja jadę PB z mikolaj_s. Wyjeżdżamy o 21:00 w czwartek. A powrót w poniedziałek o 17:00

U nas jedno miejsce z KRK wolne w obie strony (z rozszerzonym) + jedno dodatkowe na powrót (osoba nie zostaje na rozszerzonym).

To z Wrocławia będziemy większą ekipą wracać, ja też mam rezerwację na ten o 17.00

No i git :stuck_out_tongue: Afterparty w PB się szykuje :wink:

I ja też :wink:

Czy ktoś może jedzie z okolic mazur? :stuck_out_tongue: Macie jakiś plan na powrót? Ostatnio nie mogłem zostać na rozszerzonym - miałem tragiczny powrót - bardzo zagmatwany. Ale teraz to już w ogóle bomba. Nie mam go wcale, dlatego jestem ciekaw jak Wy wracacie. Nie chciałbym rezygnować, ale niestety pieszo nie wrócę do domu :frowning:

Gdyby ktoś był chętny to jak wyruszam z Przemkowa i potem dwie możliwe opcje:

 

  1. Chocianów -> Chojnów -> A4 (preferowana trasa)

  2. Polkowice -> Lubin -> Legnica -> A4

 

Połączenia faktycznie nie są do pozazdroszczenia, ale chyba dasz radę ;) Zakładając, że dostaniesz się do Wrocławia z którymś ze zlotowiczów samochodem (ew. PKSem), masz następujące opcje:

 

  1. 13:58 TLK 61103 “Pogoń” do Białegostoku i stamtąd po kilku godzinach czekania TLK 18105 “Rybak” do Ełku. Na miejscu o 5:39 (alternatywnie może kogoś załatwisz aby podjechał po Ciebie do Białegostoku)

  2. 17:10 Autokar “Intkas” lub 16:16 IR 61108 “Piast” lub 15:36 TLK 61100 “Śnieżka” do Warszawy Zachodniej, a stamtąd o 23:45 autokarem “Żak Express” do Ełku. Na miejscu o 3:45

  3. 21:00 Autokar “PKS w Suwałkach” bezpośrednio do Ełku. Na miejscu co prawda dopiero o 8:10, ale za to bezpośredni dojazd.

Wyjeżdżam autkiem rano w piątek z Gdańska, jeśli jest ktoś chętny to wiadomość na priv. Zostaję na rozszerzonym

trochę późno na to :stuck_out_tongue: większość już załatwiła transport :wink: Ale z losowania ktoś się może załapie

Cześć,

Będę jechał z Wrocławia, 

Z powrotem jadę w niedzielę ok 12:00 do Kołobrzegu więc zainteresowanych proszę o info na PW lub gg 1658027

 

Pozdrawiam!

Kraków - Zamek na Skale.

 

3 miejsca wolne. Pobyt przedłużony.

 

Jakby co to pisać PW.

 

No i do zobaczenia za niecały miesiąc!

Trzy miejsca.Piekary Śląskie i okolice.Bytom,Zabrze.

Jako że jest po losowaniu - przypominam ze szukam transportu do Brzegu lub Wrocławia w poniedziałek :wink:

Wszyscy w tym roku jadą własnym transportem? :wink:

 

A ja jak coś mam jeszcze dwa wolne, klimatyzowane miejsca z Katowic i okolic. ;>

Także przypominam o wolnych miejscach z Gdańska - wyjazd w czwartek z noclegiem we Wrocławiu, ew. jeżeli chętni będą tylko na wyjazd w piątek, wtedy się dopasuje. Więcej info na PW.

To ja się przypomnę że dwie osoby szukają transportu z Poznania :slight_smile:

Areh nie będziesz jechał przez Toruń może? :stuck_out_tongue:

Areha tam nie wpuszczają z wiadomych powodów :twisted:

No dobra… ktoś, coś, gdzieś … przez kuj-pom? :smiley: Ja z okolic Włocławka… więc Włocławek… Toruń? No chyba, że ktoś przez moje Lipno jedzie :stuck_out_tongue:

 

Ja i Andrewi - reprezentacja z kuj-pom ;)  Miłe towarzystwo w podróży gwarantowane :smiley:

Może ktoś nas przygarnie :smiley: