HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

W związku z tym że mój transport nie dostał zaproszenia (wieszak) to szukam kogoś kto będzie wybierał się z Wrocławia - bo raczej z ZG nikogo nie ma prócz mnie ;/

Jadę na HZ w czwartek wieczorem z Pragi do Wrocławia, nocuję we Wro, w piątek rano z Wro zabieram http://www.dobreprogramy.pl/1174,jkolonko,Uzytkownik.html i będę miał 2-3 wolne w miejsca w aucie. Wracam do siebie do Pragi w Niedzielę po południu (3-4 miejsca). Jak ktoś chciałby zabrać się na HZ albo po HZ do Pragi to proszę o PW wiadomość.

Witajcie. 

Piszę do was ten post, ponieważ z chęcią chciałbym się z kimś zabrać na HotZlot. 

Jestem z Olsztyna koło Częstochowy lub będzie przejeżdżał przez Częstochowę, jeśli ktoś by miał wolne miejsce w samochodzie, to bardzo bym prosił o kontakt. 

Ktoś z Wawy wybiera się na rozszerzony? :slight_smile:

Ktoś będzie przejeżdżał przez Opole albo lepiej Krapkowice? I ma miejsce wolne?

 

Potwierdzam, będzie pozytywnie :slight_smile:

@andrewi przyjeżdżacie dzień wcześniej do Wrocławia?

aeroflyluby - ja też jestem z Rybnika (Nowiny) i jak tylko uda się jakoś dogadać, to jadę, samemu nie lubię podróżować :slight_smile: Mam samochód i 3 miejsca wolne, jedyny minus to brak klimy, więc gdyby był ktoś z klimą to chętniej oczywiście. Chciałem zostać do 7, ale mam nadzieję, że decyzję można odwlec do lipca.

 

 Kaworu, SweetDreams - jak tam miejsca?

 

U mnie teoretycznie jeszcze jedno wolne.

Ktoś przygarnie “kropka” z okolic Pszczyny ?? Choćby się firma paliła, zostaję na rozszerzonym :slight_smile:

Osoby planujące podróż koleją powinny zainteresować się promocją “_ Weekendowa biletomania _”. Wszystkie bilety na trasach powyżej 50 km, zakupione w weekend kosztują tylko 29 zł (TLK) i 49 zł (EIC) 

mordzio , tylko kiedy zaczyna się i kończy weekend wg kolei?

“w każdą kolejną sobotę i niedzielę.” Ja właśnie kupiłem bilet z Poznania do Słupska

 

Zdaję się, że mam miejsce i jadę z Bielska, więc nie będzie problemu :slight_smile:

Wiec na powrót ze zlotu jak znalazł dla niektórych.

Może źle napisałem, warunkiem skorzystania z promocji jest nabycie biletu w weekend. Natomiast dzień podróży wybieramy dowolnie i nie musi to być weekend

 

Kusząca oferta, szczegóły wysłałem na PM :slight_smile:

Czyli mogę uznać, że mam transport w te i z powrotem (w poniedziałek) załatwiony ??

 

Dokładnie :slight_smile:

U mnie jedno miejsce wciąż wolne z Krakowa i okolic.