HotZlot 2014 - wątek ogólny

Rutery Asusa raczej nie mają dobrej opinii.

Oj  nie  wiem  skąd ty  Jaro070 takie  opinie bierzesz? Obecnie od  kliku  ładnych  lat  mam bezawaryjnie i stabilnie dzialający   WL500G i był to Mercedes wśród routerów, teraz muszę zmienić, bo jak  na  chwile   obecną ma  dla mnie  za słaby zasięg i  rozpatruję  się za rozsądnym zastępcą.

Czytałem kiedyś o problemach z rozłączaniem neta na ruterach Asusa. Ten model z X-KOMu to średnia/wyższa półka, więc może będzie w porządku.

W taką właśnie celuję  :)

Ciekaw jestem jak sprawuja się Asusy. W swojej historii domowego internetu miałem Edimax, Pentagram, D-link, LinkSys, Tp-Link. Aktualnie jadę na dwóch Tp-Linkach i mozna powiedzieć, że zapomniałem o ich istnieniu. Największą porażką był Pentagram, który połączenie Wi-Fi zrywał co kilkanaście minut i wiązało się to z koniecznością jego sprzętowego restartu.

co jak co ale TP-LINKi to świetne produkty w niezłych cenach i moim zdaniem nie ma co kombinować z innymi routerami :smiley:

 

szkoda, że nie ma takich targów na śląsku bo do Poznania daleko :smiley:

Hej,

Też się zastanawiałem, ale kolejny weekend w październiku poza domem, to chyba byłoby lekkie nadużycie. :stuck_out_tongue_winking_eye: Na szczęście Redakcja relacjonuje wydarzenie, więc nie ma źle.

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Są takie targi :stuck_out_tongue: Zapraszam w marcu na Intel Extreme Masters :slight_smile:

Hej,

Och tak, zacna impreza była. Kolejna też się szykuje w pięknym stylu. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

o IEM wiem ale to nie do końca to samo bo bardziej skupione na kilku grach  :smiley:

Strefa wystawiennicza była bardzo podobna do tej z IEM, tylko w Poznaniu było więcej stoisk :slight_smile: Cosplayerzy moim zdaniem, w Katowicach byli lepsi :slight_smile:

Czyżby…

 

"To już jest koniec, nie ma już nic,

 

 

:wink:

Czas zamykać.Do przyszłego roku.

Hej,

No nie wiem, czy tacy wolni… :stuck_out_tongue: Temat czeka i krzyczy o czterotysięczny post, więc nie może umrzeć. :slight_smile: Może więc jakieś spotkanko? O właśnie, 22-go listopada (sobota), planujemy wypad na “soczek jabłkowy” i pizzę w Katowicach. Jeśli ktoś chętny, zapraszamy. Dodatkowe informacje wkrótce. :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

A Wy dalej z tymi Katowicami… Nie raz już wspominałem, że jedynym słusznym miejscem na spotkanie jest trójmiasto. :slight_smile: Morze byście zobaczyli, świeżym powietrzem odetchnęli to nie…

 

Nie było mnie trochę czasu i byłem pewien że na 4k już się nie załapie. A jednak! :wink:

 

No nie mów, że jedyne 4K z tego rocznego zlotu to tylko to od Henryka. Brakuje tylko “kilku” postów :wink:

Popieram w pełni. 

11 listopad Gdańsk :slight_smile:

 

 

Kto chętny ?? Ja będę do 12 listopada :slight_smile:

 

Która godzina? Przed 17:00 czy po?

Hej,

 

Po prostu do Katowic mam “nieco” bliżej. :stuck_out_tongue:

 

Generalnie koło 18-tej. Ale może być wcześniej. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Postaram się wpaść, ale powrotny autobus mam o trochę niefajnej godzinie “23.11.2014 niedziela 00:20”.