HotZlot 2015 - organizacja dojazdu

Niebywałe, ktoś z Lublina wreszcie! :slight_smile:

 

Tak z ubiegłych lat to @michuk i @Piotrek_20 się pojawiali, więc może i teraz może jadą?

 

Bo tak obecnie to planowałem nocny autobus / pociąg i przyjazd do Wrocławia rano i autobus zlotowy, ale może jeszcze się ktoś ze wschodu ujawni albo wylosuje.

jak ja jeździłem z rzeszowa to nikogo nie było oprócz fiesty i msnet a teraz nagle wysyp ludzi z podkarpacia

 

czyli rozumiem, że ludzie “ze wschodu” nie są aktywnymi forumowiczami :)?

 

to teraz już oboje szukamy towarzyszy podróży :slight_smile: jest jeszcze trochę czasu, więc miejmy nadzieję, że grupa się rozrośnie.

Ja jadę z okolic Łodzi (Pabianice - Łask trasa S8) Astra + klima i chętnie zabiorę na HZ tylko powrót niedziela, na chrzciny muszę jechać szwagra.

(syna oczywiście)

Wrzucam moją trasę przejazdu :slight_smile: może ktoś po drodze będzie chciał się zabrać, mamy jeszcze jedno miejsce wolne, wyjazd już w czwartek rano, nocleg we Wrocku do ustalenia i w piątek śmigamy dalej samochodem na Zamek na Skale :slight_smile:

 

http://bit.ly/1GI8XWY 

Pomocy! Czy ktoś będzie przejeżdżał przez Krotoszyn? Potrzebuję się z kimś zabrać. Zostaję do niedzieli.

 

jeśli się załapię jakimś cudem na HZ, to będę jechał swoim samochodem, przy czym zapewne będę zostawał na “pakiet rozszerzony”

 to będę trzymać kciuki - bo ja też zostaję na pakiecie rozszerzonym :slight_smile:

Będę jechał tą trasą: Klik granicę przekroczę w Jędrzychowicach, jeżeli ktoś chce dołączyć to zapraszam na PW, miejsca mam sporo, Mondeo diesel, z klimą, której de facto  nie ma, nie zdążę jej naprawić, w aucie, już, się nie pali, nie mam nic przeciw aby zrobić krótką przerwę na fajkę, jeżeli trzeba. Zapewniam mocne granie metalowe :lol:

Szkoda, że nie do poniedziałku… (masz mnie po drodze)

Ma ktoś może wolną miejscówkę z Wrocławia do Zamku ? :wink:

 

Tak. Autobus HotZlotowy :wink:

Zobaczymy co się da zrobić, zaproszenia jeszcze nie dostałem do szwagra więc kto pierwszy ten lepszy :slight_smile:

Pierwszy[emoji12]

Transport z Poznania i powrót w poniedziałek poszukiwany. Planowany transport wyszydził ducha czy jakoś tak :wink:

 

Ja też :slight_smile:

Czy znalazła by się dobra dusza, która umożliwiłaby powrót w niedzielę do Wrocławia lub Poznania?

W niedziele do wrocławia* jest zlotowy autobus :stuck_out_tongue:

Poznania? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Wrocław, Poznań niewielka różnica - nawet liter mają tyle samo :wink: