HotZlot 2015 - wątek ogólny

W kraju coraz większy dobrobyt, to ludzie dzieci robią i coraz więcej młodych tatusiów na forum.

Dobre te filmiki, Areh.

Hej,

A no niezłe. :slight_smile: Może trzeba kiedyś z córką spróbować. :smiley:

Pozdrawiam,

@Dimatheus haha no faktycznie :stuck_out_tongue: analogicznie kiepsko musisz bawić się z żoną, skoro spotykasz się z kumplami na pizzy czy HZ :stuck_out_tongue:

@Areh filmiki mistrzostwo :smiley:

Hej,

Axles, ale takim sposobem siebie też wrzuciłeś do tego worka. :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

I to jest worek grubymi nićmi szyty!

Grubymy nićmi to są szyte programy wyborcze partii :wink:

Hej,

Jakimi nićmi? Mnie to przypomina zszywki biurowe albo Super Glue. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Areh co za filmiki! … Dobry kontakt z dzieckiem… co za zrozumienie :smiley: Urozmaicone zabawy… no rewelacja :D 

Pozdrowienia :) 

Hej,

Czasami aż można się zdziwić, co maksymalnie rozbawi dziecko. :slight_smile: Dobrze, że teraz są kamery i aparaty, więc można takie chwile rejestrować, by za kilka lat pokazać nie takiemu już maleństwu. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Ano taki zamysł jest, ale tak patrząc po sobie coś wątpię, że dziecko będzie chciało oglądać swoje zdjęcia za X lat, bardziej to dla nas z żoną pamiątka będzie :slight_smile:

Teraz 500 zł będzie, to się więcej dzieci pojawi :slight_smile: To taki mały żarcik

Ciekawe skąd je wezmą.

Dzieci? Mogę podesłać Ci jakieś filmiki skąd się biorą :stuck_out_tongue:

Instruktażowe  :P :wink:

A gdzie tam… Propagandowe :stuck_out_tongue:

Hej,

To może instruktażowo-propagandowo-naukowe. :stuck_out_tongue:

Tak, tak - już biorę się za drugie dziecko, bo by 500 PLN dostać. Ciekawe tylko skąd je wezmą. Pewnie najpierw zabiorą 700 PLN, a później oddadzą z łaską 500. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

A ja wiem skąd, z ubezpieczenia :slight_smile:

 

PS. **Areh **w tym filmie to ty główną postać odgrywasz :wink:

Hej,

Z ubezpieczenia NNW za urodzenie dziecka to ja dostałem 2 000. :slight_smile:

Pozdrawiam,

To mówisz że mogłem się ubezpieczyć? Teraz już za późno.