HotZlot 2015 - wątek ogólny

Hej,

Ja przed narodzinami Amelki mówiłem, że będę poważny. I nie wiem, czy mi wyszło… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Nie wyszło. Dalej jesteś normalny :slight_smile:

Hej, 

A no to jakieś pocieszenie jest. :smiley: Dzięki!

Pozdrawiam,

Ty uważaj teraz na sąsiadów. Jak moja matula raz wlazła w słup bo biedna się zagadała z koleżanką po drugiej stronie ulicy, obróciła się i łup w słup to sąsiedzi przez jakiś czas twierdzili, że ją mąż w domu leje.

W dniu dzisiejszym dołączyłem do uzytkowników troszczących się o córki :) 

Hej,

Super! Ogromne gratulacje, tatusiu! :slight_smile: Przekaż gratulacje również dla Oli.

Pozdrawiam,

Gratki  dla obojga szczęśliwych rodziców :slight_smile:

Gratulacje.

Tylko spokój nas uratuje :smiley:

Moja kiedy skończyła ok. 2 miesiące, zaczęła przesypiać prawie całe noce, więc nie jest źle :smiley:

Gratulacje i powodzenia. Jak to mówią rodzice synów martwią się tylko o nich a córek martwią się o całe miasto.

Mój szkrab skończył kilka dni temu 9 miesięcy. Przez ten czas zawsze przesypia całe noce.

.

 

@McDracullo

Gratulacje :slight_smile: Jaki nick rezerwować na forum? :smiley:

McDesert? :smiley:

Hej,

Moja przesypiała całe noce przez pierwsze 3 miesiące. Później się jej odwidziało i była ponad roczna masakra. Od jakiegoś czasu śpi znowu przez całą noc. Jak widać, różnie bywa. 

Semtex, to ja dla Amelki też mogę już nicka zaklepać? :smiley:

Pozdrawiam,

@McDracullo również moje gratulacje dla Was obojga. Coś wcześniej niż 23 grudnia? Pozdrawiam.

Troszkę nam się córcia pośpieszyła urodziła się na początku 37 tygodnia. Ale najważniejsze,że jest zdrowa! :slight_smile:

dziękuję osobiście za gratulacje! :slight_smile:

 

p.s nie ogarniam,przecież nie pisał tego Dima. :smiley:

Hej,

Czasami po prostu edytor na forum robi, co chce. Ale już to poprawiam.

PS. Też na początku się zastanawiałem, kiedy ja coś takiego napisałem. :stuck_out_tongue: Aczkolwiek sięgając wstecz okazuje się, że faktycznie Amelka urodziła się ostatniego dnia 37 tygodnia. Więc coś w tym, co pisałeś, jednak jest.

Pozdrawiam,

@desert13 oraz @McDracullo Gratuluję :) 

To już teraz Malutka pokazuje charakterek :wink: Ciekawska świata :) 

 

No no widzę że grono przyszłych Zlotowiczek i Zlotowiczów się rozrasta. Gratulejszyn dla mam i tatusiów :wink:

Gratulacje raz jeszcze @desert13 i @McDracullo :slight_smile: Zlotowa Ciocia pozdrawia maleństwo :) 

Chłopaki gratulacje :wink:

Teraz najważniejsze info, cały czas powtarzajcie młodym mamusią jakie piękne są - taka dobra rada :slight_smile:

Zdecydowanie lepiej będzie jak będą powtarzać mamusiom :stuck_out_tongue:  ;)