HotZlot 2016 - organizacja dojazdu

 

No macie ten kawałek trasy, ja się będę niestety zatrzymywał w samej Szklarskiej. Do celu mam 1h 30 min. autobusem + 3h 45min. koleją. Przynajmniej względem obecnego rozkładu jazdy. Chyba w wymyślaniu klauzul żaden urząd nie przebije PKP, połączenie niby fajne ale gwiazdka musi być: “Kursuje w okresie: 30. Lipiec do 13. Sierpień 2016; oprócz 8. do 10. Sierpień 2016”. O 11:27 w JG mam przesiadkę i niestety jest to siedem minut czasu.

 

 

Zostało u mnie ostatnie miejsce z Wrocka -> HotZlot :slight_smile:

 

Ekipa:

* darek719

* lordjahu

 

 

 

 

 

 

Kto by taki grzech zaniechania popełniał? :stuck_out_tongue:

 

Ok. 80% osób zostaje na przedłużonym, zdecydowanie łatwiej więc znaleźć transport powrotny przedłużając pobyt.

No niestety, nie zawsze jest na to czas :stuck_out_tongue:

Co do drugiej kwestii - o dziwo wstępnie znalazłem.

Ja mam wolne miejsca na trasie S8 z Łodzi do Wrocławia a następnie na Szklarską Porębę

@czarnylas planujesz wyjazd w sobotę i powrót po rozszerzeniu? Jeżeli tak, to wstępnie chciałbym zarezerwować jedno miejsce.

Wyjazd w sobotę rano powrót w poniedziałek 

Proponuję używać określenia podstawowy/rozszerzony pobyt, bo zwykle poniedziałek był przedłużonym pobytem

Czyli nie zostajesz na rozszerzonym?

15-tego mam jak co roku rodzinny obiadek ale zawsze można to zmienić.

 

Stary… jak możesz to zmieniaj, bo później to tylko będziesz żałować! :slight_smile:

Ognisko kiełbaski aż żal odpuścić 

Jest ktoś tak szalony, żeby wyjeżdżał o godz. 14 w sobotę z Wrocławia  - > ZLOT ? :slight_smile:

Hej,

 

Niesamowite, jednak w końcu pojawisz się na Zlocie. Normalnie - za Alim G - Szacuken! :smiley:

 

Oj, zgadzam się w 100% i podpisuję obiema rękoma. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

 

Nie byliśmy jeszcze w Jeleniej Górze, więc przy okazji można bedzie miasto poznać :slight_smile: Jeśli ktoś również planuje nocleg dzień przed w tym mieście, to dajcie znać. Do Szklarskiej z Jeleniej kursują pociągi za 5zł, połączenie jest zacne :slight_smile:

Ja będę jechał z JG Cieplice, tylko nie wiem czy mnie zawiozą do Szklarskiej, czy pojadę pociągiem,. Jeżeli ta druga opcja to się jakoś ugadamy na konkretny pociąg, to mi pomachacie i dalej  zabierzemy się razem :slight_smile:

Ok :slight_smile: Będziemy machali do wszystkich jak coś :) 

Ja nigdzie jeszcze nie potwierdziłem, że pojawię się na Zlocie, na razie tylko o drogę pytam :wink:

Kto pyta nie błądzi.

 

Ja już byłem w JG. Dokładnie to w 1997 w Cieplicach. A pamiętam bo to czas po powodzi był. Wszyscy panikowali, a ja sobie pojechałem, a co :wink: Podobało mi się i nawet chciałem tam któregoś razu jeszcze raz zajechać. Niewykluczone jednak, że jeszcze zmienię zdanie co do pobytu w Szklarskiej. Jestem dopiero na etapie planowania podróży i rozważań wszystkich za i wszystkich przeciw.