HotZlot 2016 - organizacja dojazdu

Hej,

 

@Informantyk, @ziggurad - tylko że do 12-tej trzeba będzie oddać kluczyk do pokoju. :stuck_out_tongue:

 

@Acorus- Też się nad tym zastanawiam…

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zawsze można się przespać gdzieś pod drzewkiem :wink:

 

A z lat poprzednich po swoich i innych doświadczeniach wiem że HZ potrafi zmęczyć :wink:

Torba do samochodu plecak na plecy i w drogę

Jestem w stanie już dziś Cie zapewnić że ostatniego dnia nie będzie mi się chciało wchodzić na pagórek a co dopiero na górę :smiley:

Może ktoś rusza z Warszawy lub okolic, szukam siatki połączeń PKP i koszmar. A do Warszawy mam jeszcze 150 Km.

Zdecydowanie Kostomłoty. Nie jest najlepsza, ale o wiele lepsza niż ta na Jawor

 

No i przy okazji mam 2 wolne miejsca z Wrocławia na HZ i z powrotem. Oczywiście zostaje na rozszerzonym. Jak ktoś reflektuje moje i MaxDemage towarzystwo to zapraszam. 

Szukam transportu z Tarnobrzegu ew. okolic lub Rzeszowa.

 

Wybrałem zjazd bez przedłużenia. 

 

Dobra, już mam transport

Sprawa z moim transportem się prostuje. Będę jechał autem z Rzeszowa na zlot. Spokojnie w jedną stronę mogę zabrać z sobą 3 osoby by w komfortowych warunkach dojechać na miejsce.

Zostaje na przedłużonym i juz jedno miejsce na powrót mam zajęte.

Wyjazd myślę, że godziny poranne.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Szukam transportu tam i powrót ze Śląska (najlepiej okolice Katowic).

Zlot z trybem rozszerzonym. Zainteresowanych prosiłbym o info na PW najlepiej z podaniem kosztu.

Jest ktoś, kto wraca w stronę Krakowa - Dębicy - Rzeszowa? Oczywiście mowa tutaj o “normalnym” zakończeniu, gdyż na rozszerzony nie zostaję :s

 

ja rozważam kilka opcji powrotu (Rzeszów lub Warszawa) i zabukowałem sobie kilka biletów na polskiego busa (m.in. z Wrocławia do Rzeszowa za 20 zł o 14.55) ale jakby ktoś jechał autem to też bym się chętnie zabrał :slight_smile:

Oo, też pewnie na zaś powrotny zarezerwuje - na 14.55 zdążymy na pewno? :stuck_out_tongue: Bo jak patrzę na pociągi z HZ, to chyba bezpieczniej byłoby wziąć 17 :stuck_out_tongue:

 

Don"t panic…skoro mam bilet na ten pociąg to z definicji wszyscy inni też zdążą… r010.gif

O 16.00 masz NEOBUSA :slight_smile:

Wierzę na słowo :stuck_out_tongue:

@AntyHaker Odezwij się na GG :wink:

 

Dla przypomnienia: wszystkie polecane trasy wyszczególnione są na stronie HZ: https://www.hotzlot.pl/Dojazd.aspx

Hej,

 

@Acorus, czyli wychodzi jednak, że Kostomłoty. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

z południowo centralnej Polski Google też sugeruje węzeł Kostomłoty, ja jednak rozważam jazdę dalej A4 jeszcze na zachód przynajmniej do węzła Bielany i potem kierunek Strzegom -> Jelenia Góra -> Szklarska Poręba.

Czemu tak? bo im dłużej autostradą tym lepiej nawet A4 będącą  produktem autostradopodobnym…

 

Nie wydaje mi się to aż tak zły wariant :smiley:

 

111.JPG

Hej,

 

@xomo_pl - Czyli generalnie ta trasa, o którą kilka postów wyżej pytał Acorus. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus