HotZlot 2016 - organizacja dojazdu

@Dimatheus  hmmm na Jawor bardziej prowadzą następne zjazdy jak choćby Legnica czy Wierzchowice

Shaki 81 sugerował, że trasa przez węzeł Kostomłoty jest lepsza.

Hej,

 

Czyli z mojej strony postanowione - zjazd z autostrady w Kostomłotach. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Czyli jest już nas dwóch.Może jeszcze ktoś?

 

Na to liczę że uda się zdążyć, ale co do powrotu to jeszcze sam nie wiem jak to wyjdzie, może ktoś autem będzie wracał do Wrocławia :slight_smile:
Jak narazie to pewny mam tylko przyjazd. 

Czołem Zlotowicze! Czy ktoś w drodze powrotnej z rozszerzonego programu wybiera się w kierunku Warszawy?

 

Ty jednak rozszerzony? :slight_smile:

Jednak? tak, rozszerzony:-)

Chyba nikt nie jedzie z Bielska-Białej, więc szukam podwózki z Katowic ok. godz. 9.00.

Pozdrawiam.

 

 

My się z Katowic zabieramy, ale tak z ponad pół godziny wcześniej.

 

@skandyn

Pisałem, że ok. 8.30 wyjazd z KTW - piszesz się? Jeszcze Songokuu pytaj, jak z BB, bo coś pisał, że jedzie.

 

To będę o godz. 8.30 w Katowicach, gdzieś w okolicach dworca głównego PKP. 

Pozdrawiam.

Jakby jeszcze ktoś potrzebował to mam jeszcze wolne miejsca w samochodzie z Wrocławia…

A to ja tylko zostawię info, ze mam jakoś półtora miejsca z Katowic. Jeden Adam się pytał, ale jakoś zignorował moją odpowiedź, wiec jakby jeszcze ze dwa dni nie dał znać, to dwa pełne miejsca.

~8:30 okolica dworca/Mikołowskiej.

Pozwolę sobie przypomnieć, że gdyby ktoś planował program rozszerzony i miał wolne miejsce, a jechał z/przez Śląsk to prosiłbym o info.

Ja tylko organizacyjnie mam już komplet z KRK w obie strony. Co prawda jedna osoba by się jeszcze zmieściła, ale wybieramy wersje komfort a nie economic. :slight_smile: Tylko awaryjnie mogę poratować, ale widzę, że kilka osób też jedzie na tej trasie więc nie będzie problemu.

Praktycznie ja mam całe auto puste i tez przez Kraków przelece, może się ktoś jeszcze odnajdzie do za więzienia.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

@olmeca indy,  powyżej możesz że Śląska zabrać. 

Mogę, bez problemu, ale narazie nikt się do mnie nie odzywa co do transportu.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Tak jak wcześniej wspominałem jadę i wracam trasą Rzeszów - Szklarska - Rzeszów. Wracam po przedłużonym. Wracając zabieram @fiesta