HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

Jeśli pytasz, to ja wolałbym wcześniej, bo rejestracja zaczyna się od 13:00, a obiadek już o 14:30
Na trasę trzeba liczyć… nie wiem, z 5 godzin?

image

ok. To ugadania :slight_smile:

A skąd konkretnie wyjeżdżasz?

Stogi Gdańsk. Ale mogę podjechać :wink:

Jadę z @djfoxer samochodem z Białegostoku (wracam w niedzielę), mogę jeszcze zabrać jedną osobę po drodze jeśli jest ktoś chętny :slight_smile:

Jeśli tylko dostanę zaproszenie masz transport jak w banku.

Trzymam kciuki, wszystkie cztery :wink:

Jest również szansa w otwartej rejestracji - https://www.dobreprogramy.pl/Ruszyla-otwarta-rejestracja-na-HotZlot-2018,News,89608.html - też trzymam kciuki. :slight_smile:

Wziąłem udział. Nawet mojego psa zaangażowałem do trzymania swoich czterech kciuków jak to Januszek napisał :wink:

1 polubienie

Na razie na 50% jadę, ale wszystko zależy od tego jak w pracy mi się ułoży. Wyjeżdżam ze Szczecina więc kogoś ze stolicy Gryfa mogę zabrać. Po drodze raczej ciężko, bo przewiduje trasę E65/S3 i E30/A2. Wracam w niedzielę rano.

Hej, Ponawiam pytanie, ma ktoś jakies wolne miejsce w aucie i jedzie z Warszawy, Rzeszowa lub Krakowa? :slight_smile:

2 polubienia

@DjLeo O której planujesz wyjazd z Krakowa? Pasuje się już za biletem rozglądać :stuck_out_tongue:

Hej,

Przypominam się z poniższym.

Wszystko wskazuje na to, że będę jechał swoim samochodem z okolic Piekar Śląskich. Mniej więcej taką trasą. :slight_smile:

Na razie jedziemy we dwóch wspólnie z @Acorus’em. Jeśli ktoś reflektuje na wspólną podróż, dwie pełnowymiarowe osoby bądź trzy szczupłe, to seredcznie zapraszam. Zostajemy na rozszerzonym. Samochód to Ford Focus 1,6 z 2004 roku z klimatyzacją. Ważne info - w samochodzie nie palimy, co oczywiście nie oznacza, że na trasie nie możemy zrobić przerw na dymka.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Pewnie około 7-8, żeby być na ok 14:00

Hej, @Dimatheus Warszawę omijasz?
@DanKar przez Warszawę jedziesz?

Jak już wspomniał @Madafaker jedziemy razem przez Kraków i wolne miejsce jeszcze w aucie jest :slight_smile: Także w razie czego zapraszamy do wspólnej podróży :slight_smile: Oboje zostajemy do niedzieli. Najchętniej chciałbym jakoś Warszawę ominąć, aby nie tracić czasu.

@DanKar Tak właśnie myślałem, że każdy chce Warszawę omijać. Muszę jeszcze to przemyśleć… tak żeby ogarnąć połączenie bez noclegu (tutaj Wawa wygrywa niestety, ale może i Kraków się uda ogarnąć… bez spania w czwartek. :slight_smile: A o której planujecie wyjazd z Krakowa? :slight_smile:

Hej,

Tak, staram się ominąć - po co wjeżdżać do miasta i dodatkowo stać w korkach? A tak w ogóle to skąd Ty jesteś, bo pisałeś o kilku miejscach, z których mógłbyś startować.

Pozdrawiam,
Dimatheus

@darek719 Coś w okolicach pewnie 7 ruszalibyśmy z Krakowa :slight_smile: