HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

@Dimatheus tak to prawda, mogę startować z kilku miejsc, bo uważam tak jak Lord Kruszwil… że trzeba być prestiżowym i mieć kilka domów… :joy: (a tak na poważnie, mieszkam na granicy województw… do Krakowa czy Rzeszowa mam podobną odległość, do Warszawy i Częstochowy również… jednak to do Warszawy zdecydowanie najszybsze i wygodniejsze połączenie, dlatego tak kombinuje jak tu sie dostać na zlot :slight_smile:

@DanKar hm… przemyśle to i dam znać jak najszybciej. muszę ogarnąć widzę bus i nocleg… :slight_smile:

1 polubienie

Jak się los do mnie uśmiechnie to i z Kujaw pielgrzymka wyruszy :running_man:

1 polubienie

No to może jeszcze ja się dołączę. Szukam powrotu z HZ do Wrocka w poniedziałek po rozszerzonym. Ktoś? Coś?

Szukam dojazdu na nie rozszerzony z śląską najlepiej okolice Rybnika

Witam, ja też z Krakowa ale w tym czasie będę w Kielcach. Jeśli mogę podłączyć się w Kielcach to byłoby super

Skąd śmigasz?

Siemka, tak sie składa ze w tym roku udało sie dostać na HZ.
Także zapraszam chętną/chętnego z Wawy do wspólnej podróży! Zapewniam napoje i prowiant! :smiley:
Warunek konieczny: Dobry Humor przez całą trasę! Nie śpimy! :wink:

Trasa: Wawa (Białołęka) [S8] > Radzymin [S8] > od Wyszkowa [62] > od Łochowa [50]
Godz odjazdu w fazie projektowania! :smile:

jak ktoś mieszka na trasie przejazdu i będą wolne siedzenia to niech da mi znać , zarezerwuje! :wink:

Witam, czy ktoś może jedzie przez Kielce na nierozszerzony HZ?

@cyryllo wraca w niedzielę, więc pewnie będę jechał swoim autem z Gdańska i zostaję na rozszerzonym, więc @januszek i @Radek68 jest szansa, że biorę auto

@SebaZ, znaczy jedziesz? :wink:

ps. EJ! Ludziska! Nie rezygnujecie z rozszerzonego! To życiowy błąd :stuck_out_tongue_winking_eye:

No ja właśnie się nad tym poważnie zastanawiam ciągle, widząc że sama śmietanka DP na nim zostaje. :smiley:
Ale nie mogę zostawić mojego towarzysza w podróży @Lelem samego. :stuck_out_tongue:

PS. Cały czas czekam na innych chętnych na wyjazd z Olsztyna. :wink:

Tak @januszek jadę. Dziś szczęśliwie wylosowany :crazy_face:

Nie wiem jeszcze czy swoim autem czy z kimś/czymś.

No wracam w niedzielę :stuck_out_tongue: Szkoda niestety brać wolne na pn bo nie wiele urlopu zostało :stuck_out_tongue:

Czy ktoś wyrusza z Poznania lub okolic? albo z województwa Lubuskiego?
Przeszukując temat w poszukiwaniu słowa “Poznań” jak i jego odmian, znalazłem twój post @Pangrys - sprzed ponad 10 dni, o tym, że jedziesz i masz miejsce, chętnie bym przyłączył się do podróży, pytanie czy owe miejsce nadal jest ‘dostępne’? :slight_smile:
Jeśli nie, to dojazd do Warszawki ogarnę FlixBusem albo państwową komunikacją, a dalej… to pewnie tym jedynym autobusem, o którym było tu pisane w wątku dotyczącym podróży :wink:

Nie ma takiego miasta!! :rage:

Witam,

dostałem się na Hot Zlot:)) Będę wyruszał 17-ego ze Świdnicy, przez Wrocław, Łódź, Warszawę… Jeżeli ktoś byłby chętny to zapraszam. Mam 3 wolne miejsca. Jeżeli chętnych nie ma to ja sam chętnie dosiądę się do kogoś we Wrocławiu. Wracam w niedzielę popołudniu:)

U mnie niestety komplet osób, chyba, że @fiesta nie pojedzie, bo jeszcze nie dał znać na 100%. Ale @DanKar też jedzie z KRK, nie wiem czy przez Kielce, może uderz do niego.

Ale sobie zrobiłeś “kuku” tym wyjazdem do Kielc…bezpośrednio z Krakowa, zapewne jeszcze transport by się znalazł…

Leo na 80% jadę, te 20 zostawiam do środy jak pójde do pracy i dowiem się co z piątkiem, bo z samego rańca trzeba się zameldować w Kraku.

Ja się wybieram, jak tylko dostanę urlop

1 polubienie