HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

Ja jadę z Poznania, mam 3 wolne miejsca.

Z Poznania do Warszawy co kilka godzin jedzie FlixBus, więc żaden problem, ale gorzej z Warszawy na miejsce Zlotu. Tak więc @muchozol, jeśli aktualne, to chętnie się zabiorę z Poznania. Jak wracasz?

Spoko luz, tak czy siak miejsce czeka… :wink:

Hej ludki,
Szukam dojazdu na miejsce zlotu, z Krakowa, lub mogę dojechać na własną rękę do W-wy, i stamtąd się z kimś zabrać, ma ktoś miejsce w autku? Oczywiście dokładam się do paliwa :slight_smile:

@DanKar To ja jednak rezygnuję… pojawił się użytkownik z Warszawy, będzie to dla mnie wygodniejsze i bez konieczności nocowania dzień wcześniej. Dzięki, pozdrawiam, i do zobaczenia na zlocie. :grinning:

@CezaR83 Jesteśmy w kontakcie…

Pisz szybciutko do @DanKar

Dzieki za cynk, napisalem :slight_smile:

Jadę z Bydgoszczy. Samochodem na pewno nie. Opcja pociąg.

jak michoo_05 jedzie to ja też jadę :slight_smile:

Siema, chętnie bym dołączył w Warszawie.

Szukam transportu z Warszawy, może ktoś będzie miał jedno wolne miejsce w samochodzie?
Do zobaczenia na HZ :slight_smile:

Hej,

@anon80228570 - Pytaj @CezaR83.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Tak, mam jeszcze 2 miejsca.
Wyjazd w piątek ok 10-11 do ustalenia.
Miejsce zbiórki dla chętnych przystanek na wiadukcie Żerań FSO

Dobry :wink: Miejsce jeszcze jest? Miałem jechać z @Dimatheus ale nie będę zostawał na rozszerzony więc jak jest opcja, to może tak to ogarniemy :slight_smile:

Cześć czarny :slight_smile: Jak ty jedziesz to ja też pojade :slight_smile:

1 polubienie

Wracam w niedzielę.

Wstawiam moją trasę, pobyt pt-nd, mam 2 miejsca wolne :slight_smile: Chętne osoby niech piszą michoo_05@o2.pl

Mam jeszcze dwa wolne miejsca… jeżeli ktoś chętny to zapraszam.

Mam jeszcze 1 wolne miejcie Gdańsk>HZ>Gdańsk. Wyjazd pt powrót Nd.

Cześć, jeśli jeszcze masz jedno wolne miejsce, to chętnie skorzystam :slight_smile: