HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

Również szukam kogoś do wspólnej podróży z Rybnika pt-ndz.
Tylko jeszcze dzisiaj nie wiem czy na 100% jadę.

Chętnie się dosiądę w Warszawie.

Zapraszam, musimy się tylko umówić co do miejsca odbioru:) Bemowo byłoby super, bo blisko trasy:)

Spoko podjadę, daleko nie mam.

Na priva ustalajcie szczegóły :slight_smile:

1 polubienie

3 wolne miejsca z Gdańska. Pobyt rozszerzony. Wyjazd w piątek 6:00-8:00. Powrót w poniedziałek.

Przydałby się kompan na 5h drogi :crazy_face: @januszek liczyć Ciebie na powrót w poniedziałek?

@mordzio a jak tam Twój urlop?

Tak, tak, tak :slight_smile:

Szefie też będziesz ? Osz kurczę ! :slight_smile:

Chętnie wsiądę z nieznajomym / nieznajomą do auta w Warszawie. Nie za darmo rzecz jasna :slight_smile: Szukam opcji dla siebie i brata. Ktoś coś ?

Tak się szczęśliwie trafiło :smile:

Brakuje jeszcze potwierdzenia od Piotrka. Rozumiem że w szafie się pusto zrobiło i jedziesz po koszulki ? :wink:

Zgadza się i po plecaki :stuck_out_tongue:

aż mnie korci i się nie powstrzymam - jadę z Rzeszowa :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Będę jechał samochodem z Torunia w piątek rano :slight_smile: , a powrót prawdopodobnie wieczorem w niedzielę. Mogę zabrać kilka osób w razie czego. Preferuję drogę przez DK10+DK60 a z powrotem samą DK10, albo na odwrót.

(Gdyby zmieniło się miejsce/czas mojego wyjazdu to dam znać, ale na ten moment planuję wyjazd w piątek około 6:30 i raczej za wiele się w tej kwestii nie zmieni).

Do zobaczenia! :ok_hand:

Muszę przetrzeć okulary, bo nie wierzę, co widzę…

“O wszelki duch i wszyscy święci”…

1 polubienie

Jadę w piątek rano autem z Lublina. Ktoś chce się zabrać (za jakiś mały datek do paliwa)?
Mogę zgarnąć kogoś po drodze też, ale od Kocka nie znam okolicy więc jakieś charakterystyczne punkty :smiley:

1 polubienie

Gdyby co będą min. dwa miejsca na powrót w niedzielę (trasa na Wrocław).

Urlop jest, ale tylko na piątek. W niedzielę muszę wracać.

1 polubienie

Może:

1 polubienie

Jeśli wszystko pójdzie dobrze to wybieram się autem z okolic Pszczyny piątek - niedziela. Na razie jestem sam.