HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

Hej,

@Grzesiekk - Zapytaj @Mk13, czy nie ma jeszcze jakiegoś wolnego miejsca. Jedzie z Sosnowca i też nie zostaje na rozszerzonym. Może się jakoś “spikniecie”, by pojechać razem - bo jazda taki kawał samemu, to żadna przyjemność, a i koszty spore.

W mnie generalnie komplet - jedziemy w składzie @Acorus, @Samurai, @SweetDreams i @Dimatheus i zostajemy na rozszerzonym, przynajmniej w większości - @SweetDreams jeszcze walczy, by na rozszerzonym zostać. Trzymajcie kciuki! :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ja będę jechał z Wrocławia jak ktoś chce się ze mną zabrać to zapraszam z tym że muszę wyjechać w niedziele o 6 rano z powrotem bo na 15 muszę być na lotnisku we Wrocławiu

Ja pojadę autem z okolic Andrychowa. Trasa proponowana przez google:


Zostaję do poniedziałku. Póki co jadę sam. Jest jedno małe ale. Powrót uzależniam od pogody. W tym czasie mam urlop i jak będzie pogoda to uderzę dalej na mazury albo na morze. Jeżeli pogody na północy nie będzie to poszukam szczęścia w górach. W jedną stronę zapraszam w drugą sam nie wiem.

Pozostało jedno wolne miejsce. Wszystkich chętnych zapraszam.

No ja mam jeszcze jedno miejsce ze wspaniałego Sosnowca, a może i więcej, bo nie wszyscy się jeszcze zdeklarowali. Więc jak chcesz to możesz się dokulać tutaj i resztę z nami. Auto jest gdzie zostawić, wbrew pozorom nie spalą go :stuck_out_tongue:

@cyryllo @Radek68 @mordzio i ktoś tam jeszcze może się dogadamy jakoś? Nie chciałbym sam jechać ponad 5h autem. Jeśli jeszcze @mordzio nie zaklepałeś siedzenia np. u Cyryla to może na HZ byś ruszył ze mną, a z powrotem z Cyrylem w niedzielę? To taka luźna propozycja. W poniedziałek już i tak będę się meczył z @januszek :wink:

@Mk13 No to jestem chętny :slight_smile:

1 polubienie

Dawaj pociągiem do Mławy, to Cię zabiore :slight_smile:

Nie lepiej odwrotnie?To znaczy żeby Ciebie SebaZ zgarnął po drodze? Bo patrząc na mapę to Mława jest w połowie drogi z Gdańska do Sterdynia :slight_smile:

Ja z Olsztyna jadąc też mogę do Mławy wpaść. :wink: A póki co mam jednego pasażera. I całe 20 km więcej bym zrobił, także niewielka różnica.

Przez Mławę będę przejeżdżał w 2 strony… Jadę swoim autem, bo później śmigam dalej w stronę Grudziądza, więc raczej się z nikim nie zabiorę, ale miejsca mam :slight_smile:

To skoro jedziesz sam, to bardziej wypada, żebyś Ty gdzieś do kogoś podjechał. :smiley:

Nie ma problemu z podjazdem :slight_smile: ale też bez przesady, aby na zlot nie jechać przez Gdańsk i Szczecin :slight_smile:

Albo Ułan Bator :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To tak jak mówię - ja będę jechał przez Nidzicę. Mogę też zajechać do Mławy (+20 km) czy nawet Ciechanowa (+25km). :slight_smile: A nawet i do 50 km więcej jakbym miał zrobić, to w spaleniu paliwa różnica max 3L. :joy: Autkiem jeździć lubię, i mój pasażer @Lelem chyba tez nie będzie miał nic przeciwko tej powiedzmy pół godziny dłuższej podróży. :stuck_out_tongue:

:slight_smile: Spoko, zobacze czy uda się zorganizować transport powrotny.

Jakbyś miał podjechać pociągiem gdzieś to Tobie może i nawet szybciej by wyszło, niż jechać od samego początku samochodem. :stuck_out_tongue: Czasem PKP wychodzi szybciej jak się nie ma ekspresówki.
A dla mnie zajechać o taki Ciechanów/Mławę to wg. Map różnica 5-15 minut. :joy:

Mława to moje rodzinne strony, może i chętnie bym zahaczył :slight_smile: Jeśli chodzi o pociągi to kaplica straszna. Lipne połączenia trochę jeśli chodzi o pory odjazdów. Do tego zostaję na rozszerzonym.

Dzisiaj wszystko ustalę i dam znać co wyszło.
Piątek mam wolny i bez problemu dojadę do Gdańska, w niedzielę muszę być do 21 w Gdańsku

@Radek68 jak się zaopatrujesz na powrót na 21 do Gda? Nie za wcześniej jak dla Ciebie?