HotZlot 2019 - organizacja dojazdu

Jeszcze nikt nie założył tego tematu to ja zacznę…

Ktoś z Kujaw się wybiera?

@DjLeo Jeśli nie będziesz mieć kompletu NA HotZlot, to chętnie się dołączę - przy założeniu, że nic się od ostatniego razu nie zmieniło, tj. wciąż jedziesz samochodem z Krakowa. O ile Ci to będzie pasować, ponieważ nie mogę zostać do poniedziałku.

Spoko, nie ma problemu. Jak coś to na priv.

1 polubienie

Hej,

No ja wybieram się z Piekar Ślaskich. Jedzie ze mną @Acorus - przynajmniej on na razie jest potwierdzony. Nie zostajemy raczej na rozszerzonym, ale na sesjach Redakcji i użytkowników bardzo chętnie. Jadę mniej więcej taką trasą. Jakieś miejsce pewnie się znajdzie. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zarejestrowany, zapłacony pobyt sobota niedziela.
Jadę z Sosnowca.

Na razie tylko oznajmiam, bo nie wiem czy coś się nie zmieni.

1 polubienie

Aktualizacja - mam dwa miejsca wolne (lepiej nie cisnąć się we trójkę na tylnej kanapie). Trasa i dodatkowe informacje w poście powyżej.

Jeżeli ktoś wybiera się z Wrocławia (lub przez Wrocław) to musi wbić się na S8.
Ma ktoś z w/w wolne miejsce (zabrałbym się ze Zduńskiej Woli a to po drodze) ?

Lecimy z Wrocławia we trzech, ale po pierwsze: raczej zostajemy do poniedziałku a dwa że w drodze powrotnej chciał się zabrać @Kristov_pl (poniedziałek). Wyjedziemy pewnie w sobotę około 4.30-5.00 rano, potem postój na Orlenie na A1 (Łódź łącznik z A2). Dam znać jak się będzie rozwijać sytuacja ilości miejsc.

Ja niestety nie zostanę do poniedziałku… A wy “raczej tak” czy “raczej nie” ? :stuck_out_tongue:

Jadę z Poznania, mam 3 wolne miejsca.

Na 99% zostajemy.

Piszę się! :slight_smile:

Okazało sie rzutem na taśmę że jest dla mnie miejsce na tegorocznym HZ, tak wiec ja oferuje miejsca w moim niebieskim aucie!
Start W-wa Białołęka, po drodze mogę zboczyć gdzieś na bok :wink: i kogoś zabrać.

Jadę z okolic Rybnika, mam 2 wolne miejsca w samochodzie, jeśli jest ktoś chętny, to zapraszam, powrót w niedzielę. Mogę odbić lekko z trasy, żeby po kogoś podskoczyć.

Z Sosnowca? Gdzie to jest? :laughing::sweat_smile::wink:

Super! To mamy, jeszcze 2 miejsca gdyby byli jeszcze jacyś chętni.

GPS tam nie działa, więc nie trafisz i raczej pojedziesz sam.
Bo już miałem zaproponować wspólny przejazd.

ba, jak ma działać, skoro Twojej miejscowości nawet na mapie nie ma, kiedyś słyszałem, że to gdzieś blisko górnego śląska, ale jakoś nigdzie po za granicami tej aglomeracji znaleźć nie potrafię :joy:

p.s. coś taki nerwowy? na żartach się nie znasz? Nie szukam transportu, pożartować mi się zachciało :crazy_face:

Znam się na żartach.
Żartowałem na przykład, że chciałem z Tobą jechać :wink:
o tym DżiPiEsie też :wink:

Jestem też niespotykanie spokojnym człowiekiem :innocent:

Siemka, jest jeszcze miejsce? Piszę się jak coś na dojazd z Poznania!