I zlot czytelników vortalu - organizacja dojazdu

a właśnie skoro nie zadeklarowałem się na dojazd a brat zabrał auto jak pojechał do woja to czy jest możliwość zapisania sie dalej :)?? :slight_smile:

Rany, ale mieszacie :wink:

Będziemy mieli trochę większy autokar niż pierwotnie zakładaliśmy, więc chyba powinny być jeszcze jakieś miejsca - ale Ciebie pewnie trzeba liczyć x2? :stuck_out_tongue: Muszę sprawdzić, żeby się nie okazało, że później ktoś będzie jechać w bagażniku :wink: - wyślij mi maila.

ok :slight_smile: sorry za problemy :):):slight_smile:

tzn. że były jakieś zapisy ??

Czy po prostu osoby które zaznaczyły że chcą jechać autobusem (przy rejestracji) automatycznie się załapały.

Pytam się bo nie wiem czy będzie dla mnie miejsce :slight_smile:

Przy rejestracji miałeś przecież pole do zaznaczenia - zaznaczyłeś je zresztą. Wszystkie osoby, które zaznaczyły to pole będą miały miejsca w autobusie.

Bardzo proszę o maila ewentualne osoby które zaznaczyły “na zapas” chęć podróżowania autobusem, a nie będą z tej możliwości korzystać.

24fe510fe447cc63.jpg

Dla osób jadących pociągiem z Krakowa…nie wystarczy o tej godzinie wyjazd…skoro autobus może na Nas kilka minut poczekać we Wrocławiu ??

Kilka minut możemy poczekać tylko to jest na styk - nie ma marginesu bezpieczeństwa na ewentualne opóźnienia PKP. Nie chciałbym aby z tych “kilku minut” zrobiło się więcej bo koło dworca PKP nie ma miejsca na długie parkowanie autokaru.

2e77d0b18664052e.jpg

Reasumując jedziemy z Krakowa powyższym pociągiem…no i good… :slight_smile:

Nie lepiej umówić się na stacji BP koło hotelu Wrocław ?? Tam jest sporo miejsca i nie sądzę, żeby były jakieś problemy. W końcu to 5 minut od dworca pkp i pks - a i dojście nie jest skomplikowane ??

To oczywiście luźna uwaga odnośnie ewentualnego spóźnienia, opóźnienia etc.

:slight_smile:

A Ty myślisz, że autokar może sobie tak stać pół godziny na takiej stacji i pakować pasażerów? Może na innej tak ale nie w centrum Wrocławia w pobliżu dwóch dużych dworców :wink: Jeżeli miałeś na myśli ten mały parking obok BP to tam też odpada bo to jest parking hotelu Wrocław.

Nasz przewoźnik, firma Światowit, będzie zabierać uczestników z parkingu PKS pomiędzy ulicą Dyrekcyjną, Suchą i Joannitów (z tyłu Dworca PKP) ale musimy się ze wszystkim uwinąć w maks. 15 minut. Nie kombinowałbym z innymi lokalizacjami bo to jest idealne miejsce.

Ile razy stają i stali :stuck_out_tongue:

Jak pisałem, to był sugestia :slight_smile:

Witam.

Jestem z Katowic. Jadę na Zlot samochodem.

Jeśli są chętni to zapraszam.

Termin wyjazdu i koszty do uzgodnienia na PW lub GG.

Witam,

ja jadę (tzn mam zamiar, ale jeszcze nie wiem jakim pociągiem konkretnie). Ktoś jeszcze jedzie z Katowic? Bo jak na razie to jest nas dwóch :wink:

Mój pociąg odjeżdża o 7.20. Wiem, że wcześnie (we Wrocku będzie po 10), ale chcę się jeszcze po mieście poszlajać ;).

Krogulec szefie i jak tam z moją sprawą?:stuck_out_tongue:

ekhm … tak sobie czytam i niektórzy płaczą że mają za mało czasu więc sobie pomyślałem że wprawdzie na zlocie nie będe ale mogę podjechać pod wrocek i zawieść max 4 osoby ale najlepiej 3 :stuck_out_tongue:

astra 2 3 drzwiowa :stuck_out_tongue:

jedyne koszty to paliwo

dla mnie to nie kłopot a dla kogoś może być przydatne :stuck_out_tongue:

najlepiej jak by tak kilka osób się zebrało bo paliwko trochę wyniesie :stuck_out_tongue:

ok 70 km z wałbrzycha na wrocek potem ok 150 wrocek szklarska i potem ok 70 szklarska wałbrzych :stuck_out_tongue:

więc wsumie ok 300 km

przy cenie ok 4,30 za litr i spalaniu ok 8 litrów to koszt do niski nie będzie :stuck_out_tongue:

ale jakoś wyjątkowo duży też nie :slight_smile:

p.s. czas jazdy wrocek szklarska ok 2,5/h (wprawdzie dało by się szybciej ale trzebva cisnąć a wtedy za dużo paliwa leci :stuck_out_tongue: )

Ja już bilety mam :stuck_out_tongue:

To samo co u Magika czyli

IC 8:25 Wawa-centralna wagon 2 , miejsce 62

Droga powrotna również IC, Wrocław 16:27, Wagon 2, miejsce 65

Jak by co, to będe o ~8:10 obok kasy nr 1

No to siedze gdzies przy tobie - przynajmniej system rezerwacji tak twierdzi :slight_smile:

Czasu coraz mniej, wiec wypada spytac o konkrety:

Kto jedzie z Krakowa i jakim srodkiem transportu.

Prosze o info

W rachubę wchodzi tylko ponizszy pociąg… :slight_smile:

2e77d0b18664052e.jpg