Internet UPC - problem WIFI, blokady strony oraz zaniżona prędkość

Jak ja się uczyłem czytać to Ty … ?

Widocznie nie nuaczyłeś się, bo nawet zdania poprawnie nie potrafisz złożyć. W każdym razie życzę powodzenia w dalszej nauce czytania i pisania.

Pamiętam, że żyjesz w jakimś swoim dziwnym świecie i nie zamierzam bawić się w twoją błazenadę.

Ot i kultura osobista !

Dobra, dobra. Weź głęboki oddech i ochłoń. Z mojej strony to wszystko.

Kto tu komu ubliżał ?

Człowieku, uciekaj od UPC u mojego dostawcy osiedlowego (kablówka) mam szybsze łącze i tańsze niż mi oferował UPC i nie mam głupiego cyrografu. W UPC nigdy nie wiedziałem co mnie zaskoczy co jakiś czas szybkość internetu mi spadała musiałem dzwonić do UPC a by przywrócić szybkość. Co jakiś czas były awarię i od UPC nie mogłeś się dowiedzieć, kiedy naprawią. Największym kuriozum raz było, że po awarii dostałem szybkość internetu klasy biznes.

Może to zależy od regionu. Ja korzystam z UPC od wielu lat i jeszcze nigdy nie miałem awarii.

Fakt faktem, UPC tanie nie jest. Mam znajomego ISP co by mi w cenie 120Mb/s zaoferował 600Mb/s, ale że niedawno miałem remont w chacie, to żona niechętnie podchodzi obecnie do wprowadzenia nowego światłowodu do mieszkania :wink:

W UPC podobno na IPv6 nie działa rockstar games social club lub się wolno ładuje tak że sam goły tekst widać.

https://pl.socialclub.rockstargames.com/

Generalnie UPC jest od paru miesiecy w moim miescie jest to nowosc ,ale co do stabilnosci i awaryjnosci nie mam zastrzezen nie mialem zadnego zrywania itp poza tym co jest czyli wifi jednym ,predkosci neta i blokada strony

Wina jest podejrzewam UPC a bardziej ConnectBoxy - blokuja je strony niektore bo zle komunikuja sie i tyle jak na tym forum wololo , a predkosc infolinia osobisie czy technik nie pomaga zbywaja.

Czekam z mojej strony no odpisanie na reklamacje - zamiescilem tam opszerne logi w zdjeciach wydrukowanych papierowo i elektronicznie zglosilem i zobaczymy .

Ale nie zmieni to faktu ze jak mi sie uda zerwac z UPC nie wruce do niego nigdy ,postawie na vectre sprawwdzone i bez problemu u mnie co z tego ze nie oferuja takich predkosci ale nie maja z niczym problemu od dnia instalacji .

Prawda jest taka kwestia kto jak pilnuje jak ktos sie nie zna to wtedy tak go wykorzystuja ,a znajdzie sie 1 co sprawdza to juz dla nich problem ba nawet przedstawiciel neta w bloku co zakladalem juz nawet nie odbiera telefonu odemnie ani rozmawiac juz nie chce w siedzibie za bardzo wiecznie nie ma czasu.

A prosze sprawdzcie 2 connectbox to nie ,o jakims starszym modelu tez nie . Ale jak co do placenia to fakturka z dnia na dzien pojawila sie i nie mam zamiaru placic o nie ,za cos co nie do konca dziala .

Działa !

No to ogarnęli, bo znajomemu cofnęli adresacje na IPv4 by działało.

Strona R social mi dzialala i dziala od dnia 1 - sprawdzalem - moze keidys.

A Forum wololo nie dziala nadal Error 503 : Service Temporarily Unavailable wywala ,cieakwe maja 30dni na rozpatrzeni reklamacji - musze czekac zglosilem na emaila ,recznie i telefonicznie kazda dostepna metoda

Ja mam UPC 250/20 Mb/s za 49 zł . Drogo ?

Ja teoretycznie mam ta 500mb/s 24Mb/s + Tablet + TV około 250 kanałów w tym 50HD i płace 59.99zł przez 2 lata ale jak wiadomo mam narazie 280Mb/s

Wlasnie pisalem dzis to admina wololo ponownie ,a a z netem czekam nie dotarl jeszcze piorytet a telefonicznie czy emailowo na reklamacje nie odzywali sie . A predkosc jest jak stanaela na 280Mb/s 24Mb/s tak mam do dzis.

Mala adnotacja do laptopa Dell D830 - uporalem sie z wifi wbudowanym . Okazalo sie ze nigdy nie urzywalem tych sterownikow fabrycznych do ma laptop max wsparcie oficalne na dell do Visty x64 a na 7 czy 10 urzywalem tych z systemu co z płyty + z windows update a dzis sprawdzilem mysle na 7 odpala z tym UPC wifi to moze wgram na 10 x64 te stery z Visty x64 i pomimo ze sa starsze bo z 2007r wersja niz te z plyt z 7 czy 10 to odziwo z tym ConnectBoxem dzialaja i mam normalnie 64Mb/s 24Mb/s przez wifi

Czyli uporalem sie z wifi pozstaje predkosc i strona

Kazdan - ty pisałeś do teg admina z tej strony to na czym na portalu jakims czy PW na poczcie bo mi nie odpisuje z zadnego ani twittera ani na emaila

Nie . Cała moja korespondencja w tej sprawie to czaty z doradcami UPC . UPC nie zrobi w tej sprawie nic !

A to ja tez pisałem . A do admina strony to zajmie wikei jeden nie upc tez nie ,predkosc jak mam 280 tak mam . Ani odezwu telefonicznego ani emiala - narazie na papierkowe tez ale maja czas na to pewnie w ostatnia chwile.

Wkurza mnie to ile mozna to zalatwiac i nie mam co robic tylko wkolko dzwonic ,chodzic i pisac i sprawdzac

Dzwonił dziś facet z UPC i powiedział że uznali moją reklamacje opis jak i obszerne testy w wydrukach - stwierdzili że nie dają ile trzeba nawet powiedział że sami u siebie sprawdzali i logi technika i faktycznie nie dostaje tej prędkości - uznali że to wina pomimo nowego ConnectBoxa to powiedzieli że jest wadliwy i jutro technik przyjedzie z nowym egzemplarzem i technik sprawdzi u siebie i u mnie i że powinno byc ok już ,co do strony blokady powiedzieli że to tez pomoże lub zaradzą . Do tego jedynie tam pisiałem też o tym wifi problemi na dell d830 ale to nie uznalili jedynie tego - ale to i tak jak pisałem naprawiłem i działa

Jutro napisze po wizycie co i jak

Zrób zdjęcie tego Connect Boxa nalepki itp. aby później nie zarzucili tobie, że w nim grzebałeś lub go uszkodziłeś.

To ja wiem ,zrobiłem w dniu 1 i wczoraj . Plomb ,naklejek i całości jak patolog zwłoki :slight_smile: (No prawie bez prucia do flaków)